GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Deutsche Telekom ozpoczyna integrację operacyjną z GTS

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-03 18:28 - czytano: 807 razy - dodaj komentarz
Deutsche Telekom ozpoczyna integrację operacyjną z GTS Deutsche Telekom formalnie zakończył proces akwizycji GTS Central Europe. Jest to pierwszy krok w procesie łączenia obydwu organizacji. Danny Bottoms, który przed transakcją był Prezesem GTS, będzie kontynuował zarządzanie GTS również w przyszłości. Pełna integracja operacyjna jest przewidywana w Czechach, Polsce oraz Międzynarodowej Jednostce Biznesowej (IBU) Deutsche Telekom na 1 października br., a połączenie prawne jest planowane na 1 stycznia 2015.
REKLAMA
- Z zakończeniem transakcji oczekujemy integracji eksperckiej wiedzy GTS na rynku biznesowym z naszymi wiodącymi technologiami oraz rozbudowaną siecią europejską, dzięki niej staniemy się dostawcą pierwszego wyboru dla klientów biznesowych. Zakup GTS jest zgodny z naszą strategią wzmacniania i rozwoju naszych lokalnych i ogólnoeuropejskich rynków biznesowych, włączając w to międzynarodowych klientów usług hurtowych.-  powiedziała Claudia Nemat, Członek Zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialna za zarządzanie europejskimi spółkami Grupy oraz technologię. - Co najważniejsze, chcemy zachować know-how GTS i połączyć jego podejście biznesowe z głównymi atutami Deutsche Telekom.

- Cieszymy się, że możemy z pełną mocą wystartować z procesem integracji. Połączenie GTS z zasobami DT umożliwi nam zapewnianie klientom szerszego wachlarza usług, które uproszczą ich działalność biznesową.- powiedział Danny Bottoms, Prezes Zarządu GTS. - Pracownicy GTS są podstawą naszego sukcesu i oczekuję, że wspólnie z nimi osiągniemy jeszcze więcej w Deutsche Telekom.

Akwizycja GTS została zamknięta 30 maja br. i od tego dnia Deutsche Telekom rozpoczyna proces konsolidacji Grupy GTS. Konferencja prasowa, podczas której przekazanych zostanie więcej szczegółów na temat integracji obydwu firm zaplanowana jest na 11 czerwca br. w Warszawie.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: