GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

MEGA Rewolucja – HORIZON TV od UPC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-02 17:41 - czytano: 1434 razy - dodaj komentarz
MEGA Rewolucja – HORIZON TV od UPCHorizon TV to usługa od UPC, która pozwala na dostęp do telewizyjnej rozrywki online. Oglądaj ulubione kanały telewizyjne i pozycje NA ŻĄDANIE, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z usługi można korzystać poprzez komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki niej zakończysz odwieczną walkę o pilota. Usługa dostępna jest dla posiadaczy usługi Telewizyjnej oraz Internetowej od UPC.
REKLAMA
Jak korzystać z Horizon TV?
 • Aby korzystać z aplikacji na telefonie lub tablecie pobierz aplikację z App Store lub Google Play (aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android w wersji 4.0 lub wyższej i iOS wersji 6 lub wyższej).
 • Aby korzystać z aplikacji na twoim komputerze czy laptopie wejdź na stronę www.horizon.tv.
Korzystaj z Horizon TV bez ograniczeń!
Aby możliwym było korzystanie z wszystkich funkcji Horizon TV, należy posiadać co najmniej usługę Telewizji Cyfrowej(Pakiet SELECT lub MAX) ) oraz usługę Internetu od UPC. Posiadacze tej kombinacji usług mogą korzystać z funkcji oglądania telewizji i pozycji NA ŻĄDANIE przez sieć Internet oraz takich funkcji jak Zdalne nagrywanie, Obejrzyj w TV czy Podziel się.

Oglądaj do 100 kanałów online … i to na żywo
Już nie przegapisz ulubionych filmów i seriali. W Horizon TV masz dostęp do prawie 100 kanałów, które możesz oglądać online, na żywo. Sprawdź co ciekawego aktualnie jest w telewizji lub wybierz swój ulubiony kanał spośród tych prezentowanych w kategorii Oglądaj TV i rozpocznij jego oglądanie – natychmiast, za jednym dotknięciem! Dostęp do kanałów TV możliwy jest poprzez sieć Internet udostępnioną za pomocą LAN, Wi – Fi czy też poprzez sieć 3G telefonii komórkowej.

Ulubione seriale i filmy dostępne w twojej dłoni.
Dzięki Horizon TV uzyskujesz dostęp do filmów i seriali dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE. Pozycje dostępne w aplikacji i na stronie internetowej możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Obejrzyj w TV
Dzięki aplikacjom mobilnym i funkcji Obejrzyj w TV możesz przełączać kanały na dekoderze. Zapomnij o pilocie i przełącz kanał za pomocą aplikacji jak tylko na coś ciekawego natrafisz w telewizji.

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabo

Funkcja Polecane i funkcja Podziel się
Horizon TV to inteligentny, internetowy serwis telewizyjny. Dzięki funkcji Polecane(mechanizmowi rekomendacji), który bazuje na historii korzystania z serwisu, prezentowane są sugestie programów mogących Ciebie zainteresować. Dodatkowo, korzystając z funkcji Podziel się możesz udostępnić opinię o wybranym programie czy filmie na Facebooku i Twitterze.

Kontrola Rodzicielska
Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej możesz być pewnym, że twoje dzieci będą miały dostęp jedynie do pozycji, które są odpowiednie do ich wieku. W łatwy sposób możesz ustawić kod PIN blokujący dostęp do wybranych treści, przed którymi chcesz chronić dzieci.
Źródło: UPC
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: