GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu wspiera Sopot TOPtrendy Festiwal 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-30 16:31 - czytano: 700 razy - dodaj komentarz
LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu wspiera Sopot TOPtrendy Festiwal 2014Plus i Cyfrowy Polsat po raz kolejny zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE na potrzeby festiwalu Sopot TOPtrendy Festiwal, który odbędzie się już w najbliższy weekend 30 maja – 1 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie. W trakcie tegorocznej, 12. już edycji, prócz tytułowych koncertów TOP i trendy, koncertu Największe Przeboje Roku i kończącej festiwal nocy kabaretowej, odbędą się także jubileusze Urszuli i Agnieszki Chylińskiej.
REKLAMA
Operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat zapewniają infrastrukturę techniczną na terenie Opery Leśnej i są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu.

Festiwal zapowiada się niezwykle emocjonująco nie tylko dla publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej, ale również dla widzów przed telewizorami. We wszystkie dni festiwalowe widzowie, oglądający Festiwal na antenie Telewizji POLSAT będą mogli wygrać najnowocześniejsze smartfony i tablety z Internetem LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz Paszportami Korzyści. W SMS-owych konkursach do wygrania będą smartfony i tablety Sony Xperia Z2.

Jak co roku, lista artystów występujących w Sopocie jest imponująca i gwarantuje wspaniałą zabawę zarówno widzom w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami. Piątkowy koncert TOP to występy wykonawców, których płyty osiągnęły w minionym sezonie rekordową sprzedaż. W sobotę natomiast publiczność czeka koncert „Największe przeboje roku” i SMSowy wybór największego przeboju roku oraz konkurs TRENDY, podczas którego zaprezentują się najciekawsi młodzi polscy wykonawcy, na których również będzie można głosować za pośrednictwem SMSów. W ostatnim, niedzielnym, dniu festiwalu najlepsi z najlepszych specjaliści od poprawiania humoru wystąpią w Sopockiej Nocy Kabaretowej, co gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie coś, co lubi zgodnie z wszechobecnym facebookowym – „LUBIĘ TO!”.

Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: