GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Gogle Play Music w Polsce, najnowszy zakup Apple czy nowości od Facebooka?

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-29 16:27 - czytano: 3854 razy - dodaj komentarz
Gogle Play Music w Polsce, najnowszy zakup Apple czy nowości od Facebooka?Rynek nie próżnuje, a co ciekawe, czynnikiem wspólnym wielu inwestycji i nowości jest muzyka. Google Play muzycznie. Ostatnio Spotify pochwalił się 40 milionami użytkowników. Serwis dostępny dziś w 56 krajach, pozostaje liderem na rynku streamingowym. Od wczoraj jednak dostępna jest w naszym kraju usługa Google Play Music, płatny serwis streamingowy i wirtualny sklep muzyczny w jednym.
REKLAMA
Dodatkowo Muzyka Google Play, bo taką nazwę serwis nosi w Polsce, umożliwia nam przechowywanie w chmurze do 20 tysięcy plików muzycznych.

Słuchawki za 3 miliony dolarów

- Kolejna z ciekawych wiadomości dotyczy zakupu dokonanego przez Apple. Plotki o zakupie Beats Electronics produkującego słuchawki Beats, krążyły już od pewnego czasu. "Financial Times” sugerował, że wartość tej transakcji może być równa 3,2 miliarda dolarów. Zgodne z oficjalnymi informacjami, Apple zapłaci 3 miliardy, co i tak stanowi jego dotychczas największy zakup. Beats Electronics w rękach Apple to nie tylko słuchawki i sprzęt audio, ale również Beats Music, czyli streaming muzyki, który ma konkurować z najpopularniejszymi na rynku tego typu serwisami, a więc właśnie między innymi z Google Play Music i Spotify. Konkurencja na światowym rynku streamingowym wciąż rośnie. Tym zakupem Apple dołącza do rywalizacji na tej płaszczyźnie, bez budowania od zera własnego serwisu – komentuje Katarzyna Kołodziejczyk, Management Board Assistant GRUPA 365 NET.

Wieści z imperium Zuckenberga

Nie można też narzekać na nudę śledząc poczynania portalu Zuckerberga, który ciągle informuje o planowanych i wprowadzanych nowościach. Po pierwsze, już niedługo Facebook ma udostępniać stworzone we współpracy z F- Secure i Trend Micro antywirusowe oprogramowanie. Po drugie aplikacja mobilna Facebooka ma zostać rozszerzona o opcję identyfikowania programów telewizyjnych i muzyki.
Źródło: GRUPA 365NET
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: