GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

mPanic: Pierwsza w Europie aplikacja mobilna zapewniająca szybki dostęp do systemów monitoringu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-27 14:50 - czytano: 1919 razy - dodaj komentarz
mPanic: Pierwsza w Europie aplikacja mobilna zapewniająca szybki dostęp do systemów monitoringuPolacy coraz częściej oczekują szybkiej i pełnej informacji, dotyczącej bezpieczeństwa ich bliskich jak również ważnych dla nich miejsc: domu, biura, czy prowadzonego przez nich sklepu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Konsalnet Monitoring stworzył pierwszą w Polsce, bezpłatną aplikacje mobilną mająca na celu zapewnienie szybkiego dostępu do systemów alarmowych. Obecnie, z aplikacji mogą korzystać użytkownicy smartfonów z systemem Android oraz telefonów z wersją na
REKLAMA
mPanic
Konsalnet
system iOS.

Wprowadzona w dniu 7 maja br. na rynek aplikacja mPanic, która umożliwia kontrolowanie systemów alarmowych poprzez urządzenia mobilne, zapewniając użytkownikowi 24h dostęp do informacji na temat stanu monitorowanych przez urzytkownika. Aplikacja mobilna mPanic, jest dostępna dla wszystkich najważniejszych modeli urządzeń (tablety, smartfony) dzięki czemu w szybki i prosty sposób, dostarcza pełnej informacji o stanie systemu (uzbrojony rozbrojony).
Użytkownicy alarmu mogą zdalnie, z dowolnego miejsca na Ziemi sprawdzić np. czy ich firma już została otwarta, zamknięta, bądź czy ich pociecha wróciła bezpiecznie ze szkoły do domu. Za pomocą aplikacji można również przywołać dokładną, godzinową historię uzbrojeń i rozbrojeń alarmu.

- mPanic to przede wszystkim ukłon w stronę potrzeb naszych klientów, to kolejny dowód na to że Konslanet wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. mPanic to unikalnym w skali światowej system zarządzaniu monitoringiem, którego pobranie oraz użytkowanie aplikacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami – mPanic jest w 100% bezpłatny. Dodam jeszcze, że dzięki nowoczesnej strukturze nie wymaga on wielkich pakietów przesyłowych, dzięki czemu nawet minimalny dostęp do Internetu umożliwia nam wgląd do systemów monitoringu, z każdego zakątka świata przez 24h na dobę – powiedział Adam Śliwiński, Prezes Zarządu KONSALNET MONITORING Sp. z o.o.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, aplikacja została wyposażona w przycisk antynapadowy. Po zarejestrowaniu aplikacji telefon zadziała dokładnie tak, jak klasyczny przycisk – jego naciśnięcie spowoduje wezwanie załogi interwencyjnej do wskazanego obiektu. W razie zagrożenia telefon z takim przyciskiem oszczędza cenne minuty.

- Pragnę podkreślić, że rozwój nowoczesnych technologii, w szczególności w segmencie usług monitoringu, wpisują się w obraną przez Zarząd Konsalnetu strategie rozwoju. Zakłada ona utrzymanie pozycji lidera we wszystkich świadczonych przez nas usługach, w tym również w nowoczesnych technologiach oraz obsłudze klienta. Tym bardziej jestem dumny, że udało nam się połączyć te dwie domeny w jednym miejscu dzięki mPanic.- powiedział Jacek Pogonowski, Prezes Zarządu KONSALNET HOLDINGS.A.
Źródło: Konsalnet
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: