GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Dzień Dziecka w Vectrze już od dzisiaj z Nickelodeon

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-26 20:22 - czytano: 870 razy - dodaj komentarz
Dzień Dziecka w Vectrze już od dzisiaj z NickelodeonZ okazji Dnia Dziecka Vectra już od dziś udostępnia wszystkie kanały Nickelodeon w otwartym oknie oraz w usłudze Vectra VOD. Najmłodsi widzowie operatora będą mogli przez dwa tygodnie oglądać bez opłat bohaterów kanałów dla dzieci i młodzieży Nickelodeon PL, Nickelodeon HD i Nick Jr. Przez dwa tygodnie, od 26 maja do 9 czerwca, wszyscy cyfrowi abonenci Vectry będą mogli oglądać 3 kanały Nickelodeon w tzw. „otwartym oknie”.
REKLAMA
Dodatkowo w ciągu dwóch tygodni trwania akcji abonenci Vectry w ramach usługi wideo na życzenie (Vectra VOD) otrzymują bezpłatny dostęp do biblioteki kilkudziesięciu najpopularniejszych programów z kanałów Nick JR, Nickelodeon i Nickelodeon HD. Będą mogli śledzić przygody ulubionych bohaterów w linearnej ofercie z takimi seriami live action jak „Hotel 13”, „Nawiedzeni”, „Sam &Cat” czy „Grzmotomocni”. Fani kreskówek będą mogli śledzić losy bohaterów takich seriali jak m.in.: „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Sanjay & Craig” czy „Legenda Korry”. Najmłodsi widzowie z kolei mogą uczestniczyć w przygodach „Dory, Małej Podróżniczki”, „Psiego Patrolu” czy zabawnych rybek z „Bąbelkowego Świata Gupików”. Spotkanie z bohaterami tych programów będzie połączone z szeregiem konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, które z pewnością przypadną do gustu młodym widzom.

Obecnie Vectra ma jedną z atrakcyjniejszych na rynku ofert telewizji cyfrowej, opracowaną z myślą o wszystkich członkach rodziny. W ofercie skierowanej do dzieci są wszystkie najchętniej oglądane programy dla każdej z grup wiekowych, w tym dla dzieci i młodzieży.

Właścicielem kanałów Nickelodeon Polska, Nick HD i Nick JR jest Viacom International Media Networks. Od początku br. Nick JR i Nickelodeon Polska mogą chwalić się rekordowymi wynikami oglądalności (wg AGB Nielsen, TechEdge, 1 stycznia – 30 kwietnia 2014). Zgodnie z kwietniowymi wynikami Nick JR ma średni udział w widowni 5,8%. Z kolei Nickelodeon Polska w lutym osiągnął Shr 5,3%, co uplasowało go na pierwszym miejscu wśród kanałów dziecięcych w grupie 4-12 lat. W marcu uzyskał w tej samej grupie docelowej udział na poziomie 4,5% i zapewnił sobie tym samym drugie miejsce wśród dziecięcych kanałów kablowo-satelitarnych (ustępując w tej kategorii tylko Nick JR., Shr 4,54%).

Łącznie Vectra udostępnia 194 programy telewizyjne, w tym 49 w jakości HD. Wszystkie te programy można otrzymać w ramach pakietu VIP.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: