GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Cat B25 – certyfikowany twardziel

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-26 20:18 - czytano: 545 razy - dodaj komentarz
Cat B25 – certyfikowany twardzielJest pyłoszczelny, wodoodporny i super wytrzymały - Caterpillar wprowadza na polski rynek kolejnego przedstawiciela rodziny pancernych telefonów. Model Cat B25 został zaprojektowany z myślą o pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach. Telefon wyposażono w funkcję obsługi dwóch kart SIM oraz wydajną baterię, umożliwiającą 9,5 godziny nieprzerwanego rozmawiania oraz do 13 dni pracy w trybie czuwania. Cat® B25 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących od telefonu
REKLAMA
Cat B25
Caterpillar
niezawodności i ekstremalnej wytrzymałości. Cat B25 posiada certyfikat IP67 potwierdzający jego całkowitą pyłoszczelność oraz wodoszczelność. Urządzenie może wytrzymać półgodziny w zanurzeniu do jednego metra głębokości, jest także wstrząsoodporny oraz niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki anodyzowanej obudowie telefon bez szwanku przetrwa upadek z wysokości 1,8 metra. Telefon może także funkcjonować bez żadnych zakłóceń w temperaturze od -5 do 50 °C.

Cat B25 to model, który bez żadnych obaw można zabrać ze sobą na ekstremalną wycieczkę, wspinaczkę górską czy wyprawę wodną. Z powodzeniem sprawdzi się także jako telefon dla biznesmana, który często musi pracować w terenie. Dzięki funkcji Dual Sim Cat® B25 może służyć jednocześnie jako telefon prywatny i służbowy, bez ryzyka utraty kontaktu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Bateria telefonu zapewnia 9,5 godziny ciągłego rozmawiania i nawet 13 dni pracy w trybie czuwania.

Cat B25 został wyposażony w latarkę LED, aparat 2 MP oraz radio FM. Możliwe jest rozszerzenie pamięci telefonu o 8GB za pomocą karty micro SD.


Dostępność i cena
Sugerowana cena telefonu Cat® B25 to 379 pln (w tym VAT). Oryginalne telefony Cat® B25 są dostępne wyłącznie w autoryzowanych punktach: RTV EURO AGD i w sieci Play – już od 1 pln.
Źródło: Caterpillar
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: