GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Truphone przedstawia nową ofertę dla biznesu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-26 16:17 - czytano: 885 razy - dodaj komentarz
Truphone przedstawia nową ofertę dla biznesu ruphone, operator komórkowy działający ponad granicami, przedstawia nowe plany taryfowe Truphone World. Tym samym daje firmom pewność bezproblemowej komunikacji podczas podróży służbowych pomiędzy głównymi ośrodkami biznesowymi na świecie. Truphone World to pakiety minut, SMS-ów i danych, które teraz mogą być wykorzystane aż w 66 krajach, umożliwiając swoim klientom korzystanie z komunikacji mobilnej podczas biznesowych podróży zagranicznych w taki sam sposób
REKLAMA
jak we własnym kraju. Truphone umożliwia wysoką jakość połączeń, szybką transmisję danych i najlepszą w swojej klasie obsługę klienta.

Oferta Truphone wyprzedza zbliżające się zmiany przepisów w roamingu w Unii Europejskiej, które obniżą koszty korzystania z urządzeń mobilnych w UE w grudniu 2015 roku.

Rdzeniem wśród 66 państw Truphone World jest strefa ośmiu kluczowych lokalizacji nazwana Truphone Zone. W niej użytkownicy mogą korzystać z ośmiu międzynarodowych numerów telefonu, zapisanych na jednej, inteligentnej karcie SIM. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci Truphone są dostępni pod swoimi lokalnymi numerami telefonów i po lokalnych stawkach dla dzwoniących niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują.

Nowa oferta Truphone World to także rozszerzenie korzyści znanych z Truphone Zone o kolejne 58 krajów, co stanowi około 70 procent[3] wszystkich, międzynarodowych tras biznesowych, wliczając w to wszystkie trasy europejskie (wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz Europa środkowo-wschodnia - np. Rosja, Ukraina, Białoruś, Serbia, Turcja) i kluczowe miejsca biznesowe Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji.

Spodziewając się znacznego wzrostu użycia smartfonów wywołanego  wprowadzeniem oferty Truphone World, Truphone wprowadza również na rynek większe i bardziej konkurencyjne pakiety danych. Wśród nich znajdą się jedyne na rynku współdzielone w obrębie firmy pakiety międzynarodowe, w tym pierwszy pakiet z limitem aż do 0,5 terabajta.

Steve Robertson Chief Executive Officer w Truphone: - Nasza nowatorska, globalna sieć komórkowa łączy ludzi znajdujących się w różnych krajach w sposób, w jaki nikt inny nie jest w stanie tego zrobić. Zbliżamy biznes do siebie i jego międzynarodowej sieci kontaktów, dostarczając jednocześnie niespotykanej jakości usługi. Dzisiaj robimy kolejny krok, umożliwiając naszym klientom pozostanie bardziej produktywnymi w 66 krajach na świecie. W ostatnim roku użycie internetu mobilnego w niektórych miejscach na świecie wzrosło aż pięciokrotnie. Internet mobilny daje nowe możliwości międzynarodowemu biznesowi, który już teraz potrzebuje odpowiedniej oferty w tym zakresie. Czekanie 18 miesięcy na zmiany w przepisach o roamingu i ograniczenie ich do Unii Europejskiej absolutnie nie jest wystarczające dla firm konkurujących na rynku międzynarodowym. Nasza oferta już teraz umożliwia firmom korzystanie z komunikacji mobilnej zarówno w Unii Europejskiej jak i w krajach europejskich poza nią oraz w głównych centrach biznesowych świata – w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

James Tagg, Chief Technology Officer w Truphone.„Karta SIM – efekt naszej zaawansowanej technologii, mniejszy od  mojego kciuka - jest sercem sieci komórkowej o wysokiej jakości i wydajności obejmującej połowę świata. Telefony komórkowe powinny działać w ten sam sposób, w jaki działa internet – bez granic i ograniczeń. Truphone World może fundamentalnie zmienić sposób w jaki działa biznes międzynarodowy.

Truphone obsługuje szeroką gamę klientów, w tym start-upy i firmy z indeksu FTSE100 oraz pięć z ośmiu największych banków na świecie. W tym roku Truphone został także nominowany do nagrody Best Enterprise Mobile Service wręczanej przez prestiżową organizację GSMA, która skupia największych operatorów komórkowych z całego świata.
Źródło: Truphone Poland
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: