GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe kamery do widoemonitoringu w ofercie Multimedia Polska (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-23 13:56 - czytano: 869 razy - dodaj komentarz
Nowe kamery do widoemonitoringu w ofercie Multimedia Polska (wideo)Spółka Multimedia Polska zaoferowała swoim klientom wysokiej jakości kamery do wideomoniotringu z możliwością nagrywania obrazu w jakości HD oraz czujką ruchu. Nowe kamery dostępne są w ramach usługi DomoWizja. Oferta dostępna jest dla nowych i obecnych abonentów internetu o prędkości minimum 12 Mb/s. Kamery monitorujące zyskują popularność jako zdalny nadzór nad mieszkaniem czy biurem. Pozwalają na obserwowanie z dowolnego miejsca na świecie, na komputerze, tablecie lub
REKLAMA
smartfonie, tego, co dzieje się w domu pod nieobecność właściciela.

Wykupienie usługi wideo monitoringu u operatora telekomunikacyjnego pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych, gdyż rynkowa cena kamery jest wysoka. Użytkownik dostaje kamerę na czas korzystania z usługi, a ponadto zyskuje zabezpieczony serwer, na którym przechowuje nagrania.

Multimedia oferują klientom kamerę IP rejestrującą obraz w wysokiej rozdzielczości (HD) z efektywną kompresją H.264. Obraz z kamery jest nagrywany na zabezpieczonym serwerze operatora, za każdym razem, gdy kamera zarejestruje ruch.

Urządzenie posiada wiele użytecznych funkcji, które doceni każdy użytkownik dbający o bezpieczeństwo swojego domu. Dzięki czujce ruchu PIR kamera powiadamia o wykrytym ruchu wysyłając powiadomienie mailem lub SMS-em. Po wykryciu ruchu kamera może również automatycznie nagrać film, który zostanie zapisany na bezpiecznym serwerze. Kamera posiada także slot na karty microSD (w zestawie klient otrzymuje kartę o pojemności 4 GB). Dzięki temu możliwe jest buforowanie danych wysyłanych z kamery i płynne rejestrowanie filmów na serwerze. Urządzenie może pracować bez włączonego komputera, także w trybie nocnym. Urządzenie można podłączyć do modemu kablem Ethernet lub zestawić połączenie bezprzewodowe w trybie Wi-Fi.

Klienci Multimediów mogą wybrać jeden z dwóch pakietów DomoWizji. W ramach aktualnej promocji skierowanej do nowych klientów abonament za Pakiet Premium wynosi 14,99 zł, a Premium+ 19,99 zł w umowie na 18 miesięcy.

Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: