GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Polska premiera HUAWEI Ascend P7

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-23 13:47 - czytano: 929 razy - dodaj komentarz
Polska premiera HUAWEI Ascend P7 Firma HUAWEI zaprezentowała po raz pierwszy na polskim rynku najnowszy smartfon ekskluzywnej serii Ascend P – HUAWEI Ascend P7. Grubość zaledwie 6,5 mm sprawia, że następca popularnego modelu Ascend P6, jest jednym z najcieńszych smartfonów 4G LTE na świecie. Elegancka, metalowa obudowa pokryta szkłem Corning® Gorilla® Glass 3, unikalne funkcje aparatu umożliwiające m.in. wykonywanie panoramicznych autoportretów, czy 10-poziomowy, automatyczny retusz twarzy to tylko niektóre z
REKLAMA
Ascend P7
Huawei
możliwości, jakie daje użytkownikom Ascend P7. Premiera najnowszego urządzenia HUAWEI jest elementem strategii rozwoju kategorii smartfonów segmentu premium i wzmocnienia pozycji firmy na polskim rynku. W ciągu 3 lat HUAWEI planuje osiągnąć 15 proc. udział w rynku smartfonów w Polsce.

Wyróżnij się z tłumu
Ascend P7 to jeden z najsmuklejszych smartfonów 4G LTE na świecie. Bez problemu zmieści się nawet w małej kieszeni czy torebce. Szkło Corning Gorilla Glass 3, która pokrywa przednią i tylną przestrzeń obudowy trzykrotnie zwiększa odporność na zarysowania oraz zapewnia o połowę skuteczniejsze zatrzymanie powiększania się zarysowanych już powierzchni. Urządzenie wyróżnia także płaska, metalowa obudowa zdobiona mikrodrukiem z charakterystycznym efektem Spin Effect.

Najnowsza wersja intuicyjnego interfejsu użytkownika, Emotion UI 2.3 zapewnia łatwą i szybką personalizację ekranu głównego i blokady. Ponadto, użytkownicy mogą łatwo dostosować smartfon do swoich potrzeb dzięki bogatemu oprogramowaniu, m.in. filtrowi niepożądanych wiadomości   i połączeń, administratorowi sieci, powiadomień oraz kilku trybom oszczędzania baterii. 5-calowy ekran dotykowy FHD 16:9 wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 (445ppi) pozwoli na wyświetlanie wszystkich multimediów w krystalicznej jakości.

Chwytaj ulotne chwile 
Tylny, 13 Mpix aparat z asferycznymi soczewkami 5P, dzięki sensorowi Sony BSI czwartej generacji i przesłonie f/2.0, umożliwia robienie zdjęć doskonałej jakości nawet w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach. Funckcja Ultra SnapShot pozwala na użycie aparatu w zaledwie 1,2 sekundy po dwukrotnym wciśnięciu przycisku zmniejszania głośności i bez odblokowywania telefonu. Dzięki temu wszystkie ważne chwile zostaną uchwycone zanim się ulotnią.

Przedni, 8 Mpix aparat (asferyczne soczewki 5P) z oprogramowaniem IMAGES Smart 2.0 pozwala na wykonywanie doskonałych autoportretów, a także tzw. groufie – zdjęć grupowych w trybie panoramicznym – to kolejna unikatowa funkcja, która wyróżnia HUAWEI Scend P7. Dodatkowo, jakość fotografii można udoskonalić dzięki 10-stopniowemu systemowi automatycznego poprawiania wyglądu twarzy w trybie Beauty. Zainstalowana kamera umożliwia też nagranie filmu w jakości 1080p HD, a funkcja Voice Photo pozwala na wzbogacenie zdjęć 10-sekundowym nagraniem audio i szybkie udostępnienie w mediach społecznościowych.

Ponadto, opracowana przez HUAWEI technologia Image Signal Processor (ISP) umożliwia korzystanie z szeregu funkcji znanych z profesjonalnych aparatów, m.in. autofokusa, balansu bieli  i redukcji szumów, uzyskując optymalną jakość zdjęć zrobionych w każdych warunkach. Użytkownicy mogą także jednym dotknięciem zmienić ustawienia ostrości i światłomierza, aby uzyskać maksymalną precyzję obrazu.
     
Bądź zawsze w centrum wydarzeń
Użytkownikom poszukującym jeszcze szybszej łączności HUAWEI Ascend P7 zapewni nieograniczone możliwości oglądania multimediów dzięki ultraszybkiemu transferowi 4G LTE         i podwójnej antenie HUAWEI. W smartfonie zastosowano także inteligentną technologię przełączania sieci, która stabilizuje jakość połączenia nawet przy słabym sygnale i minimalizuje obciążenie baterii. 

Długie, nieprzerwane korzystanie z multimediów wymagających dużego transferu danych jest możliwe dzięki baterii litowo-polimerowej 2500 mAh z zaawansowaną technologią oszczędzania energii. Pozwala ona na wyłączenie dowolnej aplikacji uruchomionej w tle, aby zredukować niepotrzebne obciążenia. Po zejściu poniżej 10 procent stanu baterii, HUAWEI Ascend P7 dobiera optymalny model korzystania z energii. Po jego uruchomieniu ekran zostaje przyciemniony i wyłączają się wszystkie funkcje telefonu poza najbardziej podstawowymi, jak połączenia głosowe i lista kontaktów. Umożliwia to wydłużenie czasu pracy na pozostałych 10 procentach energii o dodatkowe 24 godziny w trybie czuwania.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla HUAWEI. W najbliższych latach planujemy zwiększyć udziały rynkowe i świadomość marki  ścisle współpracując z partnerami biznesowymi  oraz  inwestując w dzialania marketingowe. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych 2-3 lat osiągniemy 15 proc. udział w rynku smartfonów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że Ascend P7 zostanie dobrze przyjęty przez klientów i w znaczący sposób przyczyni sie do budowania silnej pozycji HUAWEI na rynku konsumenckim. Zarówno na swiecie jak i w Polsce – powiedział Jim Lu, prezes Huawei na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawię.

Dostępność:
HUAWEI Ascend P7 jest już dostępny w Polsce w ofercie operatora PLUS w taryfie Plus dla Firm już od 3 PLN. W sprzedaży pozaoperatorskiej smartfon będzie dostępny w sieciach: Euro RTV-AGD, Media Markt, Media Saturn, x-kom.pl, Sferis, Media Expert w sugerowanej cenie detalicznej 1,699 PLN brutto.
Źródło: Huawei
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: