GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GSmart Saga S3 – ultracienki tabletofon z duszą

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-22 16:04 - czytano: 427 razy - dodaj komentarz
 GSmart Saga S3 – ultracienki tabletofon z dusząFirma Gigabyte, prezentuje najnowszy model GSmart Saga S3, który za sprawą sześciocalowego wyświetlacza HD z matrycą IPS w technologii OGS integruje funkcjonalności tabletu i smartfona. Ultracienka obudowa z dobrej klasy komponentów skrywa wydajny, czterordzeniowy procesor wspierany przez 1GB RAM-u, 8GB przestrzeni dyskowej oraz interfejsy komunikacyjne – Bluetooth 4.0, AGPS, a także dwa sloty SIM.
REKLAMA
GSmart Saga S3
Gigabyte
Popularność smartfonów z dużymi wyświetlaczami uwidacznia się na każdym kroku, gdyż urządzenia te szybko przestały być dedykowane wyłącznie do zastosowań biznesowych, aby stać się centrami multimedialnej rozrywki. Tak też jest w przypadku modelu GSmart Saga S3, którego parametry w zupełności wystarczą do konsumpcji gier, filmów czy aplikacji mobilnych. Tabletofon wyposażono w sześciocalowy ekran prezentujący obraz w jakości High Definition, wykonany w technologii IPS, która pozwala na znacznie większe kąty widzenia niż standardowy wyświetlacz LCD. Z kolei optymalne odwzorowanie barw oraz głębia czerni to zasługa laminowania ekranu (One Glass Solution). Mimo swojego rozmiaru urządzenie jest poręczne, gdyż ekran zajmuje aż 72% frontowego panelu, więc można go sprawnie obsłużyć.

Za sprawne działanie podzespołów odpowiada procesor quad core z zegarem 1.3GHz i 1GB pamięci operacyjnej, a pracą całości zarządza Android w wersji 4.2. GSmart Saga S3 obsługuje standard HSPA, dzięki czemu mamy dostęp do zasobów mobilnego internetu oraz możliwość zainstalowania aplikacji nawigacyjnej korzystającej z wbudowanego odbiornika AGPS. Mocną stroną urządzenia są także zdjęcia wykonywane za pomocą 8MPx aparatu z pomocniczym fleszem i autofokusem. Warto wspomnieć, że matryca doposażona jest także w sensor BSI zapewniający lepsze doświetlenie ujęć. Frontowa kamerka 2MPx przeznaczona jest do prowadzenia wideo rozmów za pośrednictwem komunikatorów.

Na pokładzie znajdziemy także moduł Bluetooth 4.0 nieodzowny podczas wymiany plików z innymi urządzeniami, gniazdo USB ze wsparciem OTG oraz slot na kartę SD do 32GB, która rozbuduje  wbudowane 8GB przestrzeni na dane i multimedia. Obudowa smartfona w najcieńszym miejscu mierzy zaledwie 8.5mm, zaś zaimplementowana bateria to ogniwo o pojemności 3000mAh.

Model Saga S3 jest urządzeniem typu dual SIM, a więc daje możliwość korzystania z dwóch niezależnych linii telefonicznych, które dodatkowo są w pełni spersonalizowane w zakresie ustawień takich jak dzwonki, tryby i listy kontaktów. Istnieje także możliwość przypisania jednej karcie standardowych funkcji telefonicznych (GSM), a drugiej transferu danych (WCDMA).

Cena:  899 zł
Źródło: Gigabyte
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: