GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Liga Mistrzów UEFA przez 3 kolejne sezony na wyłączność w nc+

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-21 18:11 - czytano: 424 razy - dodaj komentarz
Liga Mistrzów UEFA przez 3 kolejne sezony na wyłączność w nc+Na ostatniej prostej przed wielkim finałem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, kibice piłki nożnej otrzymali ważną informację dotyczącą przyszłości. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą w Polsce transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+. Kontrakt został podpisany w następstwie otwartego przetargu organizowanego przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich, w którym mogli wziąć udział wszyscy nadawcy
REKLAMA
zainteresowani transmisjami z meczów Ligi Mistrzów UEFA w Polsce.

Jest on początkiem kolejnej fazy trwającej już od 2006 roku współpracy z UEFA, tym razem z platformą nc+ jako jedynym partnerem telewizyjnym Ligi Mistrzów na terenie Polski, począwszy od sezonu 2015/2016.

- To osiągnięcie jest najlepszym dowodem naszej determinacji do inwestowania w ofertę programową najwyższej jakości, z korzyścią dla abonentów nc+ - mówi Julien Verley, prezes zarządu platformy nc+. – Jesteśmy dumni, że wkrótce po ogłoszeniu ekskluzywności transmisji z meczów przyszłego sezonu T-Mobile Ekstraklasy w kanałach sportowych nc+, teraz możemy poinformować, że przez trzy kolejne sezony począwszy od 2015 roku, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą dostępne na wyłączność w nc+. To kolejne potwierdzenie, że platforma nc+ jest domem najlepszego sportu.


Mecze Ligi Mistrzów UEFA będą transmitowane na antenach CANAL+ oraz w kanale nSport, dostępnych wśród platform cyfrowych wyłącznie w nc+, a także u większości operatorów kablowych. Jeżeli polski klub zakwalifikuje się do fazy grupowej tych elitarnych rozgrywek, jego mecze będą dostępne również w kanale ogólnodostępnym. Podobnie jak transmisja finału Ligi Mistrzów, która zgodnie z decyzją zarządu platformy nc+ będzie także dostępna w kanale otwartym.

- Nowa umowa na transmisje Ligi Mistrzów UEFA jest kolejnym krokiem w konsekwentnej realizacji naszej strategii, której celem jest stworzenie najlepszej platformy cyfrowej w Polsce. Lojalność i zaangażowanie abonentów nc+ odzwierciedlone w rosnących wynikach oglądalności naszych kanałów sportowych, to dla nas najlepsza nagroda. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym widzom za zaufanie i przywiązanie do marki nc+ - mówi Julien Verley, prezes zarządu platformy nc+.

Platforma nc+ zapewnia widzom szeroki dostęp do transmisji z wydarzeń sportowych. Oprócz transmisji piłkarskich z meczów Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA, najlepszych lig zagranicznych oraz T-Mobile Ekstraklasy, abonenci nc+ mogą regularnie oglądać najlepszych żużlowców (ENEA Ekstraliga i Speedway Grand Prix), piłkarzy ręcznych (VELUX EHF Liga Mistrzów), koszykarzy (profesjonalne ligi NBA i WNBA), a także ważne wydarzenia w innych dyscyplinach, takich jak tenis, rugby czy boks.
Źródło: nc+
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: