GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Con Edison powierza firmie Ericsson zarządzanie siecią wewnętrzną w NY

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-21 17:18 - czytano: 452 razy - dodaj komentarz
Con Edison powierza firmie Ericsson zarządzanie siecią wewnętrzną w NYSpółka Ericsson została wybrana przez nowojorskie przedsiębiorstwo Consolidated Edison (Con Edison) do świadczenia usług zarządzanych (Managed Services) dla jego prywatnej sieci iDEN (Integrated Digital Enhanced Network). Con Edison to miejskie przedsiębiorstwo użyteczności publicznej zajmujące się dostawą energii elektrycznej, gazu i pary na terenie Nowego Jorku oraz nowojorskiego okręgu Westchester. Sieć iDEN służy do wewnętrznego zarządzania usługami technicznymi
REKLAMA
świadczonymi przez Con Edison dla ponad 3,5 mln odbiorców energii elektrycznej i 1,1 mln odbiorców gazu. Jest to pierwsza umowa o świadczenie usług zarządzanych zawarta przez Ericsson z przedsiębiorstwem użyteczności publicznej w Stanach Zjednoczonych.

Ericsson będzie obsługiwać 24 stacji bazowych i jedną sieć szkieletową dla Con Edison. Zakres usług obejmuje m.in. sporządzanie raportów na temat wydajności, monitorowanie sieci, obsługiwanie biur obsługi klienta i zaplecza, operacje terenowe i zarządzanie produktami podmiotów zewnętrznych. Ericsson świadczy usługi monitorowania i konserwacji dla Con Edison od września 2009 r.

Wendell Little, dyrektor wydziału operacji telekomunikacyjnych Con Edison, oświadczył: - Ericsson jest liderem w dziedzinie łączności sieciowej, więc postanowiliśmy skorzystać z jej usług, aby udoskonalić naszą sieć wewnętrzną. Wiążemy duże nadzieje ze współpracą z Ericsson, gdyż nieprzerwanie obsługujemy klientów w Nowym Jorku i okręgu Westchester.

Con Edison jest jednostką zależną Consolidated Edison, Inc. – jednej z największych amerykańskich inwestorskich spółek energetycznych.

Jean-Claude Geha, dyrektor ds. usług zarządzanych Ericsson, oświadczył: - W sektorze usług publicznych łączność sieciowa ma olbrzymi potencjał, jeśli chodzi o udoskonalanie usług i relacji z klientami. Con Edison jest pierwszym amerykańskim klientem z sektora usług publicznych, któremu Ericsson będzie świadczyć usługi zarządzane, co jest strategicznym sukcesem Ericsson.

Spółka Ericsson zawarła dotychczas ponad 300 umów o usługi zarządzane w ponad 100 krajach oraz zarządza sieciami w imieniu operatorów obsługujących ponad 1 mld abonentów na całym świecie.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: