GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Grandstream : GXP 2130 biznesowy telefon z portami Gigabit Ethernet

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-19 16:48 - czytano: 692 razy - dodaj komentarz
Grandstream : GXP 2130 biznesowy telefon z portami Gigabit Ethernet Grandstream Networks wprowadza na rynek nowy model telefonu IP dla firm z kolorowym wyświetlaczem (seria IP GXP Enterprise) oraz gigabitowymi portami Ethernet. Telefon wyposażony jest w czytelny kolorowy wyświetlacz i stanowi doskonały wybór dla użytkowników poszukujących prostego w obsłudze aparatu IP z zaawansowanymi funkcjami. GXP2130 posiada wyświetlacz LCD TFT o rozdzielczości 320x240 pikseli i przekątnej 2,8 cala, obsługuje dźwięk HD przez głośnik i słuchawkę oraz umożliwia
REKLAMA
GXP2130
Grandstream
zestawianie czterostronnych konferencji głosowych. Jest również wyposażony w dwa szybkie porty sieciowe Gigabit oraz funkcję Electronic Hook-Switch dla zestawów słuchawkowych Plantronics. Aparat charakteryzują wzmocniona konstrukcja, nowoczesne wzornictwo i przyjazne w obsłudze rozmieszczenie klawiszy, a także nowy zestaw funkcji programowych poprawiających komfort pracy.

Model GXP2130 jest wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia i funkcje ochrony prywatności. Menu aparatu oraz komunikaty są dostępne w 19 językach. Jest w pełni kompatybilny z wieloma centralami PBX obsługującymi protokół SIP, m.in. Broadsoft, Elastix, Metaswitch, Asterisk.

- Grandstream stale rozwija portfolio urządzeń IP, aby zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do szerokiego wachlarza funkcji i zwiększyć komfort ich pracy. — powiedział David Li, Dyrektor Generalny firmy Grandstream Networks.

- Nowa seria telefonów GXP z kolorowym wyświetlaczem, w tym model GXP2130, to kolejny krok w ewolucji niedrogich telefonów stacjonarnych. GXP2130 to oferta bezkonkurencyjna cenowo. Użytkownicy mogą dostosować telefon do własnych potrzeb i korzystać z kolorowego wyświetlacza, który poprawia funkcjonalność i jednocześnie cieszyć się zwiększoną wydajnością sieci dzięki wbudowanym portom Gigabit. - dodaje Marcin Walter, Business Development Director Grandstream Polska.

Sugerowana cena detaliczna:  GXP2130: 299 zł
Źródło: IMPET COMPUTERS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: