GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kazam Life - klasyczny wygląd i funkcjonalność

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-16 16:48 - czytano: 1745 razy - tylko 1 komentarz
Kazam Life - klasyczny wygląd i funkcjonalnośćKAZAM – brytyjska marka produkująca telefony komórkowe i smartfony, prezentuje dwa podstawowe modele telefonów komórkowych, które stanowią uzupełnienie portfolio produktowego. Minimalizm, wysoka jakość, łatwość w obsłudze oraz praktyczne funkcje – to cechy modeli KAZAM Life B2 oraz KAZAM Life B4. Marka KAZAM zadebiutowała na polskim rynku w zeszłym roku. Dotychczasowe portfolio obejmuje smartfony z funkcją Dual Sim.
REKLAMA
Life B4
Kazam
Life B2
Kazam
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania konsumentów, poszukujących prostych, praktycznych i klasycznych telefonów w przystępnej cenie, producent wprowadza na rynek modele Life B2 i Life B4.

KAZAM Life B4 to model łączący prostotę użytkowania z najbardziej potrzebnymi funkcjami telefonu. Ekran TFT o przekątnej 2,2 cala, czytelne ikony, litery i cyfry na wyświetlaczu, a także duże przyciski pozwolą z łatwością korzystać z telefonu osobom starszym lub takim, które nie są przekonane do modeli z ekranem dotykowym. W Life B4 ograniczono do minimum ilość zbędnych przycisków i pozostawiono 3 główne przyciski boczne – do obsługi aparatu, głośności oraz blokady klawiatury. Dodatkowo ten model  posiada specjalny przycisk SOS w tylnej obudowie. Po jego naciśnięciu, telefon wybiera ustawione numery alarmowe lub automatycznie wysyła SMS do wcześniej zdefiniowanych przez użytkownika numerów. Ta funkcja jest przydatna szczególnie osobom, które mają problemy zdrowotne. Dodatkowo telefon umożliwia wykonywanie zdjęć za pomocą kamery VGA oraz nagrywanie filmów.

Model KAZAM Life B2 jest mniejszy niż jego siostrzany model B4, a jego ekran TFT ma przekątną 1,8 cala. Life B2 to jeden z najtańszych na rynku modeli telefonów, który umożliwia korzystanie z funkcji, takich jak radio FM, odtwarzacz MP3 czy możliwość wysyłania wiadomości MMS. Niezawodna może okazać się latarka wbudowana w obudowę telefonu.

Oba modele Life posiadają wymienną baterię, dzięki której telefon w stanie czuwania może wytrzymać nawet do 214 godzin.

Cena: Life B2 - 79 zł, Life B4 – 139 zł.
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
kurcze nie znam tej firmy a wydaje sie spoko oferta i niskie ceny i mam dylemat bo znalazlam tez telefony GSM na telefunken, producent pisze ze sa odporne na wode, upadek itp i wlasnie takiego szukam bo wyjezdzam w góry aboje sie zepsuc smartfona. ktos? cos??
2014-05-27 09:28
~k_laalaa
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: