GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-14 17:59 - czytano: 2419 razy - dodaj komentarz
Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile Siedmiocalowy Tablet Samsung Galaxy Tab 3 wraz z elektroniczną kostką DICE+ i grą „Był sobie człowiek” lub iPad mini o pojemności 16 GB to najnowsza propozycja T-Mobile dla klientów, w ofercie mobilnego Internetu. T-Mobile stale rozwija swoją ofertę o najnowsze rozwiązania taryfowe i najnowocześniejsze urządzenia. Tym razem przygotował specjalną propozycję dla klientów, którzy zainteresowani są wykorzystaniem mobilnego Internetu zarówno w edukacji jak i rozrywce: nowoczesne
REKLAMA
T-Mobile
T-Mobile
tablety i designerski gadżet.

W ramach abonamentu w wysokości 49,99 zł, klienci otrzymają miesięcznie 5 GB dostępnego pakietu danych. W tym wariancie operator promuje zestaw składający się z tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0, kostki DICE+ i gry „Był sobie człowiek”. DICE+ stanowi doskonałe uzupełnienie tabletu wyposażonego w system Android, przenosząc tradycyjne gry planszowe na wyższy poziom, co zapewne docenią mobilni gracze. Naszpikowany elektroniką kontroler wyposażony jest m.in. w akcelerometr, magnetometr, czy moduły Bluetooth 2.1 i 4.0. Wydajny akumulator pozwala bawić się kostką przez 20 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało docenione także na świecie, czego wyrazem jest prestiżowa nagroda iF Product Design 2014 w kategorii „Sprzęt komputerowy”. Jest to pierwsza nagroda dla polskiego produktu w ponad sześćdziesięcioletniej historii konkursu. Zestaw - przy umowie na 36 miesięcy – będzie dostępny za 1 zł.

Operator ma tez rozwiązanie dla wielbicieli iPada. W ofercie blueconnect 79, przy abonamencie w wysokości 79,99 zł i umowie zawartej na okres 36 miesięcy klienci co miesiąc otrzymają do dyspozycji 10 GB pakiet danych, oraz urządzenie iPad mini 16 GB w najlepszej cenie na rynku - za symboliczną złotówkę.

Oferta dostępna od 15 maja we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile. 
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: