GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

KAZAM Trooper2 6.0 z nowej generacja serii Trooper

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-14 17:15 - czytano: 941 razy - dodaj komentarz
KAZAM Trooper2 6.0 z nowej generacja serii TrooperKAZAM – brytyjska marka telefonów komórkowych i smartfonów, wprowadza drugą generację serii Trooper. Jednym z jej przedstawicieli jest model KAZAM Trooper2 6.0, który posiada 6-calowy wyświetlacz, zamknięty w eleganckie, skórzane etui, dostępne w zestawie sprzedażowym. Duży ekran docenią przede wszystkim osoby, dla których telefon to nieodłączne narzędzie pracy i centrum rozrywki. KAZAM wprowadza drugą generację swoich popularnych smartfonów.
REKLAMA
Trooper2 6.0
Kazam
Trooper2 6.0
Kazam
Na serię Trooper2 składają się 4 modele o różnej przekątnej ekranu: Trooper2 4.0, Trooper2 4.5, Trooper2 5.5 oraz Trooper2 6.0.

Model z największym dostępnym wyświetlaczem w ofercie KAZAM, 6-calowy Trooper2, skierowany jest przede wszystkim do osób korzystających intensywnie z Internetu, poczty elektronicznej, czy oglądających filmy na telefonie. Duży wyświetlacz pozwala na optymalne wykorzystanie urządzenia w pracy – prowadzenia prezentacji, prezentowania ofert, pokazywania zdjęć, a nawet filmów. Dzięki smartfonowi KAZAM Trooper2 6.0 nagramy filmy wideo w jakości HD za pomocą kamery głównej 5 MPx. Dodatkowa przednia kamera pozwala na prowadzenie wideorozmów.

Wyświetlacz z technologią IPS umożliwia wyraźne i precyzyjne odwzorowanie kolorów i kształtów, niezależnie od konta nachylenia ekranu. Obrazy widoczne na wyświetlaczu są żywe, nawet w pełnym słońcu. Urządzenie napędzane jest przez wydajny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,3GHz, który sprawnie działa na systemie Android 4.2.2 (Jelly Bean) z pełnym dostępem do usług Google® i sklepu Google Play. Pojemna bateria 2500 mAh zapewnia długi czas pracy telefonu. Podobnie jak we wszystkich pozostałych smartfonach marki KAZAM, także i tu znajdziemy obsługę dwóch kart SIM.

W standardowym zestawie dostępne jest eleganckie, skórzane etui, które zabezpiecza ekran przed uszkodzeniem oraz poprawia wygląd telefonu. Okienko w etui umożliwia bieżący podgląd stanu telefonu, a czujnik zamknięcia klapki wygasza ekran. Daje to nam możliwość swobodnego prowadzenia rozmów także przy zamkniętym etui. Trooper2 6.0 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Zważywszy na duży 6-cio calowy ekran modelu KAZAM Trooper2 6.0 na szczególne wyróżnienie zasługuje jego bardzo korzystana cena – 669 zł. Oznacza to, że jest on dostępny w cenie popularnych telefonów z 4-calowym wyświetlaczem.
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: