GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sharp wprowadza na rynek nowy zestaw audio 2.1 – Soundbar HTS-B60

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-14 16:21 - czytano: 1132 razy - dodaj komentarz
Sharp wprowadza na rynek nowy zestaw audio 2.1 – Soundbar HTS-B60Soundbar będzie znakomitym uzupełnieniem telewizorów o przekątnej ekranu 60” i większych. Nowy Soundbar HTS-B60 Sharp w połączeniu z imponujących rozmiarów telewizorem Sharp AQUOS zamieni salon w prawdziwe kino domowe. Jego rozmiar i budowa przystosowane są specjalnie do telewizorów o dużych przekątnych ekranu – 60’’ i większych. Najwyższej jakości dźwięk jest generowany przez 2-drożne głośniki pełnozakresowe i tekstylne głośniki wysokotonowe o łącznej mocy aż 160W RMS.
REKLAMA
Sharp
Sharp
Bezprzewodowy niskotonowy głośnik o mocy wyjściowej 150W RMS pozwoli poczuć głębię odtwarzanej muzyki lub efektów dźwiękowych w filmach.

Zestaw wyposażony jest w dekodery Dolby Digital oraz DTS Digital Sound, gwarantujące znakomitą jakość dźwięku, co pozwoli cieszyć się pełnią wrażeń przy oglądaniu produkcji filmowych wykorzystujących te standardy. Głośnik można podłączyć do telewizora za pomocą kabla HDMI. Dodatkowo, oprócz dwóch wejściowych portów HDMI, producent wyposażył soundbar w jedno gniazdo HDMI ARC (kanał zwrotny audio), które umożliwia transfer zwrotny sygnału audio z odbiornika TV wyposażonego w tuner np. DVB-T. Pomoże to w ograniczeniu zbędnej ilości kabli i umożliwi kontrolę głośności za pomocą pilota do telewizora.

Głośnik można umieścić bezpośrednio pod telewizorem, wykorzystać dołączony wspornik lub zawiesić na ścianie, dzięki czemu prezentuje się elegancko i stylowo w każdym pomieszczeniu. Zwłaszcza, że zestaw posiada również bezprzewodowy subwoofer.

Sharp wyposażył swój produkt w optyczne oraz analogowe gniazda audio gwarantujące wysokie możliwości integracji z domowym sprzętem AV.

Nowy zestaw audio Sharp HTS-B60 może być uzupełnieniem telewizorów innych marek.

Cena:

1599zł.
Źródło: Sharp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: