GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 23

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-13 17:10 - czytano: 1000 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 23Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski. Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje
REKLAMA
urządzeń: z Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

Kinectimals
Kinectimals to współczesna wersja tamagotchi. Pozwala na zabawę oraz opiekę nad jednym z kilkunastu różnorakich zwierzaków. W grze znajdziemy koty, psy, a nawet misie polarne. Do tego spory zestaw dodatków, które możemy odblokować bądź też kupić.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1

Interia
Oficjalna aplikacja serwisu internetowego Interia.pl. Ułatwia śledzenie wiadomości z kraju i ze świata. Czytane artykuły w łatwy sposób możemy udostępnić naszym znajomym. Interia posiada także menu szybkich skrótów do najważniejszych stron www, takich jak pogoda czy też program TV.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Giana Sisters: Twisted Dreams
Giana Sisters: Twisted Dreams otworzy przed Tobą przedziwny świat snów głównej bohaterki. Podczas zabawy mamy możliwość przełączania się pomiędzy mroczną i normalną wersją tych samych poziomów, dzięki czemu zmieniają się zdolności kierowanej przez nas Giany. Jeżeli jesteś fanem platformówek, koniecznie sprawdź ten tytuł.

Cena: 33,49 zł (Windows 8/Windows 8.1), 54,99 zł (Xbox 360)
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows 8/Windows 8.1, Xbox 360

MeteoEarth
Nowoczesna prognoza pogody, której główną zaletą jest sposób prezentacji informacji. Poza standardowymi danymi o temperaturze dla danego obszaru, otrzymujemy możliwość podglądu całego globu bądź też konkretnych części świata wraz z wybranymi filtrami pogodowymi.

Cena: 12,99 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Sparkle Unleashed
Sparkle Unleashed to już trzecia część serii Sparkle. Mechanizm rozgrywki doczekał się drobnych zmian, ale naszym głównym zadaniem dalej pozostaje likwidacja nadciągających kulek za pomocą innych, o tym samym kolorze. Główną zaletą Sparkle jest barwny świat, pełen sekretów, elementów do odblokowania i wyzwań. To wszystko spaja lekko mroczna, ale starannie wykonana oprawa graficzna.

Cena: 19,49 zł (Windows 8/Windows 8.1), 15,99 zł (Windows Phone)
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

Effectual
Nieoceniony pomocnik w zarządzaniu zadaniami. Dzięki synchronizacji pomiędzy urządzeniami, nasze listy możemy w prosty sposób przenosić pomiędzy komputerem, tabletem i telefonem.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1

Box
Box to popularna usługa do przechowywania plików w chmurze. Dzięki aplikacjom na Windows 8 i Windows Phone uzyskujemy do nich szybki dostęp. Najważniejsze pliki możemy przypiąć jako kafelki, bądź też w prosty sposób udostępnić naszym znajomym i współpracownikom.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

Child of Light
Choć na pierwszy rzut oka Child of Light przypomina klasyczne platformówki, to tak naprawdę ma w sobie sporo z japońskich gier RPG. Zwłaszcza system walki, który został podzielony na tury. W połączeniu z piękną oprawą audiowizualną otrzymujemy jedną z ciekawszych produkcji tego roku.

Cena: 59,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360

Defense Technica
Defense Technica to propozycja dla miłośników strategii z gatunku Tower Defense. Poza standardowym stawianiem wież obronnych musimy brać pod uwagę ukształtowanie terenu, warunki atmosferyczne oraz zachowanie przeciwnika, które potrafi zmieniać się w zależności od naszych poczynań.

Cena: 34,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: