GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telewizja na żywo w telefonie lub tablecie (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-13 16:12 - czytano: 1105 razy - dodaj komentarz
Telewizja na żywo w telefonie lub tablecie (wideo)Geniatech PT115m - cyfrowy tuner do odbioru telewizji DVB-T na urządzeniach z systemem Android za 100 PLN. PT115m to miniaturowych rozmiarów tuner, który zapewnia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na ekranie większości popularnych urządzeń mobilnych: tabletów lub smartfonów z systemem Android i wyposażonych w złącze microUSB oraz obsługę standardu USB OTG. PT115m zmienia tablet/smartfon w wysokiej jakości, przenośny odbiornik telewizyjny, co – za niedużą kwotę – znacznie
REKLAMA
rozszerza funkcjonalność tych urządzeń. Tuner współpracuje z blisko 90 proc. tabletów i smartfonów dostępnych na rynku.

Urządzenie wyposażone jest w antenę, która umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu. Miniaturowych rozmiarów tuner PT115m podłącza się do portu USB urządzenia przenośnego. Z marketu Google PLAY instalujemy bezpłatne oprogramowanie PAD TV, po czym rozpoczynamy automatyczne skanowanie kanałów. Po zakończeniu, możemy cieszyć się dostępnymi programami telewizyjnymi wszędzie tam, gdzie sięga zasięg DVB-T.

Elegancki i kompaktowy design, miniaturowy rozmiar, w pełni intuicyjna obsługa oraz wysoka czułość dołączanej anteny sprawiają, że z PT115m można korzystać w dowolnym miejscu, zarówno w domu, jak i na otwartej przestrzeni. Jedynym software’owym wymaganiem jest aktualizacja tabletu i telefonu z Androidem do wersji systemu 4.0 lub nowszej. Produkt nie wymaga połączenia internetowego ani też dodatkowego zasilania.

PT115m działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na nagrywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego. Ponadto oferuje elektroniczny przewodnik po kanałach EPG, dzięki czemu w ławy i przejrzysty sposób można sprawdzić program TV z poziomu aplikacji mobilnej. Aplikacja Pad TV pozwala na utworzenie listy ulubionych programów, zwiększając komfort obsługi. Pod nazwą każdego kanału znaleźć można informację o bieżącej audycji oraz następnej.

Aby płynnie odtwarzać kanały w jakości HD tuner musi być podłączony do urządzenia z procesorem Cortex o taktowaniu min. 1,2 GHz (np. Cortex A8). Telefon lub smartfon musi także posiadać co najmniej 512 MB pamięci RAM. PT115m odtwarza wideo w formacie MPEG-II Main Profile @ Main Level oraz MPEG-4 (H.264).

PT115m to bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób wybierających się z tabletem w podróż, czy urlop, którzy chcą mieć możliwość obejrzenia telewizji w każdym momencie i miejscu.

Cena detaliczna Geniatech PT115m wynosi 100 PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: C4i Consultants for Industry
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: