GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Klienci Orange Polecają

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-13 16:06 - czytano: 495 razy - dodaj komentarz
Klienci Orange PolecająKlienci Orange Polecają to nowa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią wybierając najlepszą ich zdaniem ofertę. Wystarczy wejść na www.klienciorangepolecaja.pl i oddać głos na jedną z proponowanych usług. Najlepszą ofertę będzie można wybierać kilka razy w roku, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
REKLAMA
- Codziennie słuchamy opinii naszych klientów i zabiegamy o to, by byli zadowoleni z naszych usług i polecali je innym.  W naszej akcji „Klienci Orange Polecają” też zapraszamy ich do dzielenia się z nami opinią. Jestem przekonany, że również dzięki niej będziemy bliżej potrzeb klientów, a nasze kolejne oferty będą jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania – powiedział Bruno Duthoit, prezes Orange Polska.

W pierwszej, wiosennej edycji „Klienci Orange Polecają” do wyboru są trzy oferty – Neostrada, czyli szybki domowy internet o prędkości do 80 Mb/s, Orange Open – konwergentna oferta umożliwiająca obniżenie comiesięcznych rachunków nawet o 65 złotych oraz nowy plan taryfowy Smart Plan Multi z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, dużymi pakietami internetowymi oraz nawet 400 minutami na rozmowy w roamingu na terenie UE.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy kliknąć na przycisk „chcę zagłosować” umieszczony pod wybraną usługą na stronie www.klienciorangepolecaja.pl. Klienci, którzy przy okazji głosowania wypełnią krótki formularz mogą zagrać o nagrody. W rozpoczynającej się właśnie wiosennej edycji, 500 uczestników otrzyma rabat na nową ofertę Orange. Ponadto, 10 osób, które najciekawiej uzasadnią dlaczego podoba im się usługa, na którą zagłosowali, otrzyma słuchawki muzyczne SONY bluetooth.

Usługa, na którą w danej edycji zagłosuje najwięcej głosów, otrzyma specjalne godło „Klienci Orange Polecają”.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: