GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LG partnerem technologicznym Ligi Cybersport

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-12 17:01 - czytano: 517 razy - dodaj komentarz
LG partnerem technologicznym Ligi CybersportFirma LG Electronics Polska (LG) ogłosiła partnerstwo technologiczne z Ligą Cybersport, organizatorem corocznych mistrzostw Polski w grach komputerowych, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i dla amatorów. Efektem współpracy będzie finał Ligi Cybersport z udziałem najlepszych polskich graczy podczas największych zawodów Poznań Game Arena w październiku br.
REKLAMA
- Współpraca z marką LG jest dla nas olbrzymią nobilitacją. Cieszy nas fakt, iż tak szanowana firma jest zainteresowana stałym wspieraniem e-sportowych turniejów w naszym kraju. – mówi Rafał Pikiewicz – Dyrektor Zarządzający Turtle Entertainment Polska, właściciela Ligi Cybersport.

W ramach tegorocznych aktywności Ligi zaplanowane są liczne internetowe turnieje
e-sportowe, jak np. Counter-Strike: Global Offensive czy League of Legends. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, bez względu na umiejętności. Warto spróbować swoich sił, ponieważ dla najlepszych LG przygotowało nagrody skrojone na miarę potrzeb graczy, w tym ultrapanoramiczne monitory LG.

Dodatkowo, LG zorganizuje konkursy (m. in. z wiedzy o firmie LG) z cennymi nagrodami, jednodniowe turnieje w najpopularniejsze e-sportowe gry, jak również przygotuje dedykowane materiały video skierowane do fanów gier komputerowych. Rejestracja do rozgrywek jest możliwa za pośrednictwem strony www.liga.cybersport.pl.

Dzięki tegorocznemu partnerstwu technologicznemu Ligi z LG, podobnie jak podczas zeszłorocznych finałów w Poznań Game Arena, mecze będą rozgrywane na ultrapanoramicznych monitorach LG z matrycą IPS o proporcjach ekranu 21:9. Zeszłoroczne rozgrywki dowiodły, iż ten format monitora zapewnia graczom optymalne wsparcie.

Wygrana ma format 21:9
Ultrapanoramiczne, szerokie monitory LG o ekranach 21:9 to rozwiązanie, z którego korzysta wielu graczy, doceniających komfort gry zapewniany przez 640 dodatkowych pikseli. Większe pole w FPS daje ogromną przewagę nad przeciwnikami - to jak dodatkowa para oczu,  częściowo zwalniająca gracza z konieczności ciągłego rozglądania się. Monitory LG 21:9 są niezastąpione w grach symulujących mecze - dużo szerszy kąt widzenia kamery pozwala na szczegółowe zaplanowanie praktycznie każdej akcji. W grach strategicznych i taktycznych na szerszym monitorze widać większą mapę, można łatwiej zaplanować rozmieszczenie swoich jednostek, a nadciągającego wroga widać o wiele wcześniej. Wszystkie funkcje szerokiego formatu 21:9 pozwalają na zdecydowanie bardziej precyzyjną grę – a co za tym idzie, zwiększają szansę na zwycięstwo.

Ceny ultrapanoramicznych monitorów LG 21:9:

 •     Model 25UM65 od 999,00 zł
 •     Model 29UM65 od 1649,00 zł
Źródło: LG
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: