GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Gala KSW27 Cage Time na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-09 17:31 - czytano: 1943 razy - dodaj komentarz
Gala KSW27 Cage Time na żywo w Vectrze w systemie pay-per-viewPo raz kolejny Vectra umożliwia swoim abonentom obejrzenie na żywo emocjonującychwydarzeń sportowych poprzez opcję pay-per-view. 17 maja wszyscy abonenci telewizjicyfrowej operatora mogą być świadkami walk największych wojowników MMA z krajui ze świata. W sopockiej Ergo Arenie, podczas Gali KSW27, zmierzą się gwiazdy tego sportu. Sprzedaż usługi rusza już dzisiaj za 35,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć z polskim komentarzem w jakości High Definition.
REKLAMA
Sportowe wrażenia już dzisiaj mogą zapewnić sobie wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry, zamawiając usługę w systemie pay per view. Właśnie ruszyła sprzedaż majowego widowiska za cenę 35,90 zł. Natomiast w dniu walki usługa będzie kosztowała 39,90 zł. Zamówienia można
składać przez infolinię dzwoniąc na numer 601 601 601 lub poprzez stronę www Vectry. Osoby, które przy okazji tego wydarzenia zdecydują się zakupu innych usług Vectry, za obejrzenie Gali zapłacą jeszcze mniej.

Gwiazdy Federacji KSW tym razem będą walczyć nie w ringu, a w okrągłej klatce! Najlepszy europejski zawodnik MMA w wadze średniej Mameda Khalidova zmierzy się z Maiquelem Falcao - zawodnikiem, który na koncie ma tyle zwycięstw przez nokaut, ilu nie miał żaden dotychczasowy rywal Khalidova. Ponadto zobaczymy dwóch byłych strongmenów: Pudzianowskiego i Thompsona, mistrzynię KSW Karolinę Kowalkiewicz w walce z Austriaczką Jasminką Cive, najlepszego w kraju półciężkiego Tomasza Narkuna, Mateusza Gamrota w starciu z Jeffersonem Georgem oraz pojedynek Piotr Strus kontra Abu Zaitar.

Całość Gali – wraz ze Studiem, które rozpocznie się o godzinie 19:30, Vectra udostępni zarówno w jakości HD (na kanale 258), jak również SD (na kanale 255) z polskim komentarzem.

Usługa dostępna jest dla abonentów Vectry, posiadających telewizję cyfrową. Vectra była jednym z pierwszych operatorów kablowych, którzy zaoferowali usługę pay-per-view w Polsce. Pierwszą relacją tej usługi był mecz bokserski Adamek – Kliczko w 2011 roku. Wtedy też Vectra była jedynym operatorem w kraju, który przygotował promocje cenowe dla widzów tego wydarzenia.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: