GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZTE Open C, pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-08 15:32 - czytano: 390 razy - dodaj komentarz
ZTE Open C, pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox ZTE, jeden z pięciu największych producentów smartfonów na świecie, wprowadza do sprzedaży detalicznej pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox. ZTE Open C będzie dostępny na platformie handlowej eBay. Smartfon ZTE Open C będzie dostępny od dzisiaj na platformie handlowej eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i na stronach Global Buying Hub internetowego serwisu zakupowego.
REKLAMA
Open C
ZTE
Jest to jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w najnowszy system operacyjny Firefox. Smatfon wyróżnia się adaptacyjnym interfejsem i większą wydajnością gwarantującą doskonałe wrażenia z użytkowania.

ZTE Open C posiada 4-calowy ekran i dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1.2GHz na rdzeń, dzięki czemu można było zwiększyć jego wydajność i wzbogacić go o nowe funkcjonalności m.in.: o usługę rozszerzonych wiadomości tekstowych, nowe narzędzia multimedialne i nowy system sterowania gestami. ZTE Open C będzie dostępny za 99,99 dolarów, dzięki czemu jest jednym z najlepszych smartfonów z zoptymalizowanym stosunkiem ceny do jakości sprzedawanym na portalu eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosjii w ponad 20 europejskich krajów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy z Mozillą i platformą eBay i dlatego po raz kolejny oferujemy użytkownikom telefonów na całym świecie nowy ZTE Open C. – mówi Adam Zeng, CEO ZTE Mobile Devices. - ZTE będzie nadal rozwijać swoją szeroką gamę innowacyjnych urządzeń zgodnie z potrzebami użytkowników, którzy oczekują coraz wydajniejszych modeli w różnych przedziałach cenowych.

We wrześniu 2013, firma ZTE wraz z platformą eBay udostępniła klientom na całym świecie ZTE Open, jeden z pierwszych smartfonów z systemem Firefox. Pierwsza partia ZTE Open została wyprzedana w ciągu 3 dni.

Firefox oferuje nowe funkcje, m.in.: bardziej użyteczny system blokady ekranu, umożliwiający natychmiastowy dostęp do odtwarzacza muzyki i powiadomień, rozszerzoną funkcjonalność emaila do pracy z protokołem POP3 i ulepszoną klawiaturą. Zaawansowany Bluetooth umożliwia transfer wielu plików jednocześnie, a nowa galeria zdjęć jest bardziej funkcjonalna
i dostępna.

- Bardzo cieszymy się, że ZTE udostępnia kolejny model z systemem Firefox. Jest
to kontynuacja sukcesu ZTE Open.
– mówi Dr. Li Gong, Mozilla COO. - ZTE Open C dostarcza niesamowitych wrażeń początkującym użytkownikom smartfonów.
 
- My również jesteśmy  bardzo zadowoleni z faktu, że ZTE ponownie zdecydowało się
na premierę swojego modelu Open C na platformie eBay.
- mówi John Lin, CEO eBay Greater China, - eBay, wraz ze swoimi 128 milionami aktywnych użytkowników na świecie idealnie nadaje się do promocji chińskich marek, takich jak ZTE, na rynku globalnym.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: