GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rysiek – nowa aplikacja od NaviExpert

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-07 18:15 - czytano: 1686 razy - dodaj komentarz
Rysiek – nowa aplikacja od NaviExpert NaviExpert prezentuje nową, darmową aplikację dla kierowców dostępną w Google Play oraz w App Store. Rysiek widzi misie i wydaje misie, a także ostrzega przed innymi drogowymi przeszkodami ku chwale dobrej jazdy! Aplikacje antyradarowe cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością, bowiem pozwalają przenieść funkcje tradycyjnego CB radia do smartfona – i to za darmo. Dziś z dumą prezentujemy naszą aplikację Rysiek, dzięki której kierowcy będą skutecznie ostrzegani przed miśkami,
REKLAMA
Rysiek
NaviExpert
fotoradarami, wypadkami czy remontami.

Co wyróżnia Ryśka?

Tradycyjne aplikacje antyradarowe bazują na zgłoszeniach kierowców, swoich użytkowników. Rysiek jako jedyna aplikacja na polskim rynku wykorzystuje informacje pochodzące z wielu źródeł: nie tylko od zgłoszeń kierowców podróżujących z aplikacją, ale także z nasłuchów tradycyjnego CB radia, z monitoringu radia i internetu oraz ze zgłoszeń użytkowników nawigacji NaviExpert - a tych jest ponad 200 tys. miesięcznie. Informacje pozyskiwane z zewnętrznych źródeł są dodatkowo weryfikowane zanim trafią do systemu. Wszystko to tworzy unikalną technologię Community CB, wykorzystywaną także w nawigacji NaviExpert.

Rysiek to efekt prac po godzinach. Tego momentu, gdy o trzeciej nad ranem przychodzą Ci do głowy szalone pomysły, które po prostu dają frajdę. Do wschodu słońca powstała nie tylko wizja, szkice, ale i serce aplikacji. Dzień przyniósł nowe wyzwania, więc… po dwóch latach wyjęliśmy Ryśka z szafy i w oczach pojawił się blask, tak jak wtedy, gdy znajdujesz zabawki z dzieciństwa. Postanowiliśmy wreszcie dokończyć aplikację antyradarową, nasz darmowy ostrzegacz, który nie tylko będzie użyteczny, ale korzystanie z niej po prostu da radość, rozbawi, rozładuje złość, której dostarcza poruszanie się po naszych drogach. Bo przecież w jeździe chodzi o to, aby czerpać z niej radość.

Poza tym, że aplikacja ostrzega kierowców m.in. przed fotoradarami, kontrolami drogowymi, wypadkami czy niebezpiecznymi miejscami i pozwala im zgłaszać nowe ostrzeżenia, Rysiek kryje w sobie też elementy grywalizacji. Użytkownicy aplikacji podróżując z włączonym ostrzegaczem i zgłaszając zdarzenia na drodze rywalizują ze sobą w rankingu najaktywniejszych kierowców, który mogą na bieżąco śledzić w aplikacji. Z okazji premiery przygotowaliśmy dla użytkowników Ryśka specjalny konkurs. Polega on na tym, by prześcignąć wskazanych twórców aplikacji w rankingu. Dla tych, którym to się uda przygotowaliśmy specjalne nagrody: trzy smartfony HTC, w tym HTC One (M8) ufundowane przez HTC Polska, koszulki i kubki z Ryśkiem oraz licencje na nawigację NaviExpert.

Rysiek dostępny jest do pobrania za darmo dla użytkowników systemu Android w Google Play oraz systemu iOS w App Store. Wkrótce także pojawi się wersja dla użytkowników systemu Windows Phone.

Więcej na : blognavi.pl/
Źródło: NaviExpert
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: