GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 22

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-07 18:03 - czytano: 468 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 22Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski. Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje
REKLAMA
urządzeń: z Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

Project Tripod
Project Tripod to ciekawa propozycja dla miłośników fotografii mobilnej. Aplikacja pozwala nie tylko na wykonywanie i dzielenie się zdjęciami. Jej główna idea skupia się na fotografowaniu tych samych miejsc przez różnych ludzi w różnych okresach czasu. W wykonaniu identycznego ujęcia pomaga podgląd poprzednich. Dzięki temu powstaje kolekcja aktualnych i archiwalnych zdjęć wybranych miejsc i obiektów.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Croc's World
Znakomita propozycja dla miłośników platformówek. Croc's World już od pierwszego kontaktu przywołuje na myśl legendarnego Mario. Wcielając się w postać młodego krokodyla przemierzamy kolejne poziomy, unikamy przeszkód i walczymy z przeciwnikami. Proste zasady i sterowanie nie powinny sprawić problemu nawet młodszym graczom.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone i Windows 8/Windows 8.1

Multimagazyn edukacyjny National Geographic Odkrywca
Magazyn dla wszystkich ciekawych świata. Choć stworzono go z myślą o młodszych użytkownikach, także starsi znajdą na jego łamach wiele interesujących treści. Nowe numery dostępne są za darmo, a ich multimedialna forma oparta na zdjęciach, filmach i dźwiękach sprawia, że od lektury ciężko się oderwać.

Cena: darmowy
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1, iOS

Tibia ME

Tibia to od lat cieszący się sporą popularnością MMO RPG. Dzięki mobilnej wersji możesz grać i rozwijać swoją postać w każdym momencie, gdy masz tylko chwilę wolnego czasu. Spora ilość graczy sprawi, że bez problemu znajdziesz towarzyszy gotowych razem z Tobą przemierzać świat Tibii.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

Plarm
Jeżeli masz problemy ze wstawaniem, a standardowe budziki to dla Ciebie za mało, wypróbuj Plarm. Aby dezaktywować jego alarmy należy rozwiązać równanie matematyczne. Poziom ich trudności można zmienić w ustawieniach.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Multimedialna Katecheza
Multimedialna Katecheza udowadnia, że nauka i podręczniki wcale nie muszą być nudne. Dzięki sporej ilości treści multimedialnych, zadań oraz gier sprawia, że nauka i zgłębianie kolejnych zagadnień to czysta przyjemność.

Cena: 29,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Angielski, Historia, Język Polski, WOS - Fiszki Maturzysty
Wraz z początkiem tygodnia maturzyści z całego kraju przystąpili do najważniejszego, jak do tej pory, egzaminu w swoim życiu. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy i chcesz tuż przed testami przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia, bądź też sprawdzić wiedzę z takich przedmiotów jak: angielski, historia, j. polski, WOS, sprawdź ten zestaw aplikacji. Fiszki Maturzysty w ciekawy i skuteczny sposób pozwolą usystematyzować niezbędne informacje.

Cena: 11,49 zł (jedna aplikacja)
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacje dostępne na: Windows Phone

The Amazing Spider-Man 2
Druga część przygód pajęczego bohatera. Choć gra towarzyszy premierze filmu, to jej fabuła bardzo luźno nawiązuje do przedstawionej w nim historii. Autorzy skupili się na rozwinięciu sprawdzonych rozwiązań z części pierwszej oraz ulepszeniu systemu walki, która jest teraz jeszcze bardziej widowiskowa.

Cena: 199,99 zł
Gra dostępna na: Xbox 360

Trials Fusion
Kontynuacja hitu dla miłośników podniebnych akrobacji na motorach. Część pierwsza zdobyła sławę i pobiła serca graczy bardzo wysokim poziomem trudności oraz satysfakcją z wykonania najtrudniejszych sztuczek. Trials Fusion oferuje dodatkowo rozbudowane tryby zabawy online oraz łatwiejsze misje dla początkujący graczy.

Cena: 69,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: