GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Internet najlepszy od Vectry

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-07 17:45 - czytano: 562 razy - dodaj komentarz
Internet najlepszy od VectryVectra oferuje najatrakcyjniejszy dostęp do Internetu stacjonarnego spośród wszystkich krajowych operatorów. Zgodnie z raportem UKE, Vectra ma najniższe ceny za Internet w najpopularniejszych wśród internautów prędkościach 5, 10, 20, 30, 40 i 80 Megabitów na sekundę. Jednocześnie testujemy łącza światłowodowe doprowadzone do końcowego odbiorcy o przepływności do 10 Gigabitów na sekundę.
REKLAMA
Vectra ma obecnie ponad 460 tys. odbiorców internetu stacjonarnego, co plasuje operatora w ścisłej czołówce krajowej. Oferuje Internet w technologii LTE, ma także jedną z najszybszych prędkości dostępnych na rynku 320 Mb/s. Natomiast ceny internetu Vectry są najbardziej atrakcyjne dla wszystkich prędkości, z których najchętniej korzystają internauci – wg ostatnio opublikowanej przez UKE “Analizy cen usług dostępu do stacjonarnego Internetu w Polsce”.

- Zgodnie ze swoją strategią Vectra nie angażuje się w wyścig na maksymalne prędkości dostępu do internetu, skupia się na przygotowaniu najlepszych ofert dla tych prędkości, które najlepiej zaspokajają potrzeby Internautów. Jednocześnie dba o stabilność przepływu danych cyfrowych w swojej sieci, systematycznie rozbudowując i unowocześniając posiadaną infrastrukturę technologiczną. Oparta na światłowodach sieć szkieletowa Vectry należy do jednej z najnowocześniejszych w Polsce. – powiedział Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej Vectry.

Ogólnopolska światłowodowa sieć szkieletowa Vectry ma już zasięg ponad 6.000 km. Stosowana przez Vectrę technologia EuroDOCSIS 3.0 pozwala w obecnej konfiguracji na osiąganie przepływności rzędu 400Mb/s dla klienta. Niedawno wdrożona w Vectrze technologia LTE wychodzi naprzeciw mobilnym potrzebom Internautów. Jednocześnie Vectra poszukuje i analizuje alternatywne technologie. Jedną z nich jest GPON (Gigabit PON), umożliwiający dostarczanie za pomocą kabla światłowodowego, doprowadzonego do abonenta, przepływności rzędu 10 Gb/s. Obecnie system w standardzie DPoE został testowo wdrożony w Warszawie i działa sprawnie. Jest testowany przez internautów wybranych spośród abonentów Vectry.

Vectra to dostawca nowoczesnych usług multimedialnych. Jest w absolutnej czołówce polskiego rynku także jeśli chodzi o liczbę i różnorodność programów telewizyjnych – udostępnia prawie 200, w tym 49 w wersji HD. Telewizję Vectry można oglądać także na urządzeniach mobilnych. Intensywnie rozwija się usługa Vectra VOD. Wszędzie tam, gdzie Vectra jest obecna, klienci najchętniej sięgają po pakiety usług, ponieważ lepiej zaspokajają ich potrzeby i wpływają na obniżenie opłat końcowych.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: