GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Neostrada TP z laptopem

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-30 19:27 - czytano: 659 razy - dodaj komentarz
Telekomunikacja Polska i Dell rozpoczęły współpracę, której efektem jest najciekawsza na rynku oferta dostępu do Internetu wraz z zakupem komputera. Klienci TP mogą zamawiać neostradę tp z laptopem Inspiron 1501 firmy Dell, dla której jest to pierwsza oferta dla użytkowników indywidualnych w Polsce.
REKLAMA
- Partnerstwo Telekomunikacji Polskiej i Della gwarantuje naszym klientom, że w bardzo przystępnej cenie będą mogli korzystać z neostrady tp, czyli najpopularniejszego w Polsce dostępu do Internetu, posługując się zarazem dobrej klasy, markowym laptopem - uważa Iwona Kossmann, członek Zarządu TP i dyrektor wykonawczy Grupy TP ds. Rynku Masowego.

- Na jesieni z taśmy naszej nowej fabryki w Łodzi zjadą pierwsze komputery, a już dzisiaj klienci indywidualni mogą po raz pierwszy w Polsce kupić komputer Dell dla siebie. Nasze produkty, doceniane za solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne, wsparte są profesjonalnym serwisem, który wg badań IDC jest najwyżej oceniany wśród polskich firm. Teraz jego zalety mogą poznać wszyscy - Dell Inspiron 1501 w ofercie TP objęty jest 3-letnią gwarancją naprawy u klienta w następny dzień po zgłoszeniu awarii - to unikalna oferta na rynku - mówi Jacek Murawski, dyrektor generalny Dell.

W łatwy sposób, w jednym miejscu - salonie TP lub Orange, klienci mogą kupić każdą opcję neostrady tp oraz laptop Dell Inspiron 1501. To oferta dla osób, które nie korzystają jeszcze z Internetu oraz tych wszystkich, którzy znają już zalety neostrady tp i chcieliby nabyć swój pierwszy komputer przenośny, ale dotychczas nie było ich na to stać. Dzięki systemowi ratalnemu 0% za komputer Dell Inspiron 1501 zapłacą niskie raty, już od 63 złotych.

TP gwarantuje klientom neostrady profesjonalną, całodobową pomoc techniczną pod numerem infolinii 0-800102102, a Dell najlepszy w Polsce serwis techniczny w trybie Next Business Day, gwarantujący naprawę komputera u klienta dzień po zgłoszeniu awarii. Dzięki współpracy obie firmy stworzyły najciekawszą ofertę na rynku.

Źródło: TP S.A
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: