GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile Usługi Bankowe - nowy standard

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-06 18:20 - czytano: 1314 razy - dodaj komentarz
T-Mobile Usługi Bankowe - nowy standardNajlepsze konto osobiste na rynku, nowe kanały sprzedaży i obsługi klienta, synergia oferty bankowej i telekomunikacyjnej oraz specjalna oferta dla klientów T-Mobile - od maja br. na polskim rynku bankowym działa nowa marka – T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to połączenie innowacyjności, najwyższego poziomu obsługi i możliwości dystrybucyjnych T-Mobile Polska, sprawdzonych funkcjonalności oraz najlepszej oferty Alior Sync.
REKLAMA
Dzięki wykorzystaniu potencjałów: organizacyjnego, finansowego i kompetencyjnego obu firm, w ciągu zaledwie kilku miesięcy od podpisania umowy o współpracy, uruchamiamy T-Mobile Usługi Bankowe. Od kliku dni z usług pod nową nazwą korzystają już dotychczasowi klienci Alior Sync. Rozbudowany system obsługi Klienta oraz nowych ofert i promocji, zarówno w sferze usług bankowych jak i telekomunikacyjnych, dostępny będzie również dla nowych klientów.

- Rynek telekomunikacyjny i bankowy czekają duże zmiany. My zaczęliśmy już te zmiany, chcemy być ich liderem i wyznaczać kierunki rozwoju dla całego rynku. Dzisiaj oznacza to synergię ofert telekomunikacyjnych i bankowych, jutro będzie to nowa wizja bankowości. Wszystkie te działania przełożą się na korzyści dla klientów, zarówno tych obecnych jak i przyszłych – powiedział Miroslav Rakowski, Prezes T-Mobile Polska.

- Start projektu T-Mobile Usługi Bankowe oznacza dla nas rozszerzenie sieci sprzedaży, możliwość zaoferowania usług ponad 15 mln klientów oraz dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii mobilnych, co przełoży się na znaczącą dynamikę akwizycji klientów oraz wzrost rentowności Alior Banku – powiedział Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku. - Klienci otrzymują najlepszą możliwą ofertę usług bankowych, a już wkrótce uzyskają dostęp do kolejnych innowacyjnych funkcjonalności.     

Zgodnie z zapowiedziami, warunki założenia oraz prowadzenia konta w T-Mobile Usługi Bankowe pozostają bez zmian i wynoszą 0 zł. Koszt wydania karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz krajowe przelewy wykonywane przez Internet również wynosi 0 zł. Dodatkowo, Klienci sieci T-Mobile nie będą ponosili żadnych opłat związanych z transmisją danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej na terenie Polski.

Otwierając rachunek w T-Mobile Usługi Bankowe Abonenci T-Mobile mogą „od ręki” uzyskać dostęp do limitu kredytowego do wysokości 1 000 złotych przyznawanego na podstawie historii opłacania rachunków telefonicznych w T-Mobile. Podczas tej samej wizyty możliwe będzie również otrzymanie plastikowej karty debetowej do nowego konta oraz uruchomienie płatności zbliżeniowych MyWallet w telefonie NFC. T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank od pierwszego dnia obejmuje również kompletną gamę atrakcyjnych produktów bankowych – w tym pożyczkę, przeniesienie kredytów z innych banków, kartę kredytową, rachunek oszczędnościowy, lokaty.

Dla Klientów T-Mobile korzystających z karty debetowej w telefonie NFC przygotowana została specjalna promocja, w ramach której mogą otrzymać 5% zwrotu wartości transakcji dokonywanych tą kartą, nawet do 50 złotych miesięcznie i 500 złotych rocznie. Kolejna promocja skierowana jest do Klientów, którzy skorzystają z oferty limitu w koncie – bank nie naliczy oprocentowania dla zadłużenia do 500 złotych. Trzecia promocja dotyczy Klientów którzy zdecydują się skorzystać z pożyczki gotówkowej w kwocie min. 10 tysięcy złotych udzielonej na 24 miesiące lub więcej. Klient otrzyma od T-Mobile Usługi Bankowe 50 złotych zwrotu za każdą spłaconą w terminie ratę pożyczki do łącznej kwoty 500 złotych.

Współpraca T-Mobile Polska i Alior Banku umożliwiła szeroką dostępność oferty T-Mobile Usługi Bankowe w wielu kanałach obsługi klienta. Oprócz już znanych: Bankowości Internetowej www.t‑mobilebankowe.pl (dawne www.sync.pl), Wirtualnego Oddziału, Bankowości Telefonicznej (Contact Center) i Aplikacji Mobilnej, założenie konta, wraz z kartą debetową i uruchomienie limitu w koncie możliwe będzie również w blisko 1000 sklepach T-Mobile i poprzez Biuro Obsługi Abonenta T‑Mobile.

W wybranych 10 salonach T-Mobile, pilotażowo, uruchomione zostaną dedykowane placówki T-Mobile Usługi Bankowe. Zapewniają one pełen zakres obsługi bankowej włącznie z wykonywaniem transakcji gotówkowych i doradztwem przy refinansowaniu kredytów.

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank dostępna będzie dla Klientów wszystkich operatorów.

Dla osób, które oprócz otworzenia T-Mobile konta przeniosą swój numer do T‑Mobile i wybiorą jeden z abonamentów – Comfort lub Premium, przygotowana została promocja, w ramach której mogą otrzymać do 500 złotych „za transfer”. W abonamencie Comfort Klient w umowie na 2 lata w cenie 39,99 miesięcznie otrzyma nielimitowane połączenia do sieci T-Mobile i Heyah oraz 800 minut do innych sieci, a także pakiet 1 GB danych miesięcznie. W ofercie Premium za 49,99 klienci otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet danych 2 GB. W obu taryfach w cenie 5 złotych można dokupić pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci.

Klienci którzy otworzą konto w T-Mobile Usługi Bankowe mogą również skorzystać z możliwości automatycznego doładowania konta telefonu w T-Mobile na kartę lub Heyah. Saldo w telefonie będzie uzupełniane na podstawie jednej z wybranych przez Klienta reguł. Użytkownik otrzyma dodatkowe 20% doładowania  do wykorzystania na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Nowa oferta, to zapowiedź wielu pozytywnych zmian i nowych usług, jakie są przygotowywane dla Klientów i zostaną udostępnione w ciągu najbliższych miesięcy – wśród nich znajdą się udoskonalone wersje aplikacji mobilnych i internetowych.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: