GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Wyjątkowy transfer – Anna i Robert Lewandowscy w T-Mobile (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-06 18:11 - czytano: 2103 razy - dodaj komentarz
Wyjątkowy transfer – Anna i Robert Lewandowscy w T-Mobile (wideo)Wyjątkową ofertę T-Mobile prezentuje wyjątkowa para – małżeństwo Anna i Robert Lewandowscy. Nowocześni, aktywni, dynamiczni – tacy, jak nowa oferta T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Nowa kampania reklamowa T-Mobile będzie bardzo intensywna. Wizerunki najpopularniejszego małżeństwa ostatnich miesięcy będzie można zobaczyć w mediach już od 6 maja br.
REKLAMA
Twarzami T-Mobile zostali Anna i Robert Lewandowscy, promujący innowacyjną ofertę łączącą telekomunikację z bankowością – efekt współpracy T-Mobile i Alior Banku. Kampania z udziałem znanego małżeństwa sportowców promuje ofertę „500 zł za transfer”. Skierowana jest ona do osób, które przeniosą numer do T-Mobile, wybiorą jedną z dedykowanych ofert i założą T-Mobile konto, dzięki czemu otrzymają łącznie nawet 500zł za „transfer”.

Nowa marka T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank łączy w sobie wiedzę i doświadczenie liderów rynku bankowości i telekomunikacji. Konto w T-Mobile Usługi Bankowe to bezwarunkowo: 0zł za prowadzenie konta oraz kartę debetową, 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz 0zł za krajowe przelewy internetowe w złotych, w tym co miesiąc 10 przelewów natychmiastowych.

Kreacja spotu opiera się na motywie transferu, gdzie w żartobliwy sposób nawiązano do przejścia Roberta Lewandowskiego do drużyny Bayernu Monachium. Spoty reklamujące T-Mobile Usługi Bankowe z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich obejrzą widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz użytkownicy internetu. Kreacje pojawią się także na nośnikach reklamowych w wybranych pociągach PKP Intercity i TLK oraz w sklepach sieci T-Mobile. Kampania obejmie także media społecznościowe.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, za kreację agencja DDB, a za kreację w Internecie agencja Engine.

Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: