GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Portfel Elektroniczny ING dostępny dla wszystkich

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-05-05 19:23 - czytano: 528 razy - dodaj komentarz
Portfel Elektroniczny ING dostępny dla wszystkichING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce udostępnił portfel elektroniczny V.me by Visa. Portfel Elektroniczny ING to nowa i innowacyjna usługa ułatwiającą realizowanie płatności przez Internet. Mogą z niego korzystać wszyscy posiadacze kart płatniczych. Portfel Elektroniczny ING umożliwia przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart oraz dokonywanie za jego pomocą płatności w sklepach internetowych.
REKLAMA
- Nasi klienci coraz chętniej dokonują zakupów przez Internet. Chcąc zapewnić im wygodę i bezpieczeństwo dokonywanych płatności, jako pierwszy bank w Polsce oraz jeden z pierwszych w Europie zaoferowaliśmy Portfel Elektroniczny ING, wykorzystujący rozwiązanie V.me by Visa. Dzięki tej innowacyjnej usłudze nie musimy każdorazowo podawać szczegółów kart płatniczych na stronach sklepów internetowych – dane wpisujemy tylko raz podczas tworzenia portfela. Płatność ogranicza się do kilku kliknięć, czyli wybrania metody płatności V.me by Visa, zalogowania się do Portfela Elektronicznego ING i zatwierdzenia transakcji. Mamy nadzieję, że funkcjonalność usługi będzie miała pozytywny wpływ na rozwój płatności e-commerce w Polsce – powiedział Mateusz Poznański, Dyrektor Banku – Rachunki, Płatności, Oszczędności i Inwestycje.

Portfel Elektroniczny ING umożliwia przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart oraz dokonywanie za jego pomocą płatności w sklepach internetowych. Użytkownik może wprowadzić do niego karty debetowe, kredytowe, przedpłacone, charge systemu Visa i MasterCard – wydane przez różnych polskich i europejskich wydawców. Dokonywanie płatności za pomocą tego rozwiązania trwa kilka sekund, jest łatwe i wygodne. Najwyższy poziom bezpieczeństwa usługi zapewniony jest poprzez wykorzystanie dedykowanego systemu wykrywania oszustw po stronie Visa. Portfel jest chroniony wielowarstwowym systemem zabezpieczeń, w tym usługą Verified by Visa opartą na technologii 3D secure. Usługa jest bezpłatna.

Za pomocą Portfela Elektronicznego ING klienci mogą dokonywać zakupów w popularnych sklepach internetowych, m.in. Neckerman, Leclerc, TicketPro czy Merlin.
Źródło: ING
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: