GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung HU7500 – UHD w nowej odsłonie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-28 17:06 - czytano: 666 razy - dodaj komentarz
Samsung HU7500 – UHD w nowej odsłonieChoć już zdecydowanie wkroczyliśmy w świat zakrzywionych telewizorów, Samsung pamięta także o miłośnikach płaskich ekranów. Najnowszy model HU7500 to najbardziej zaawansowany technologicznie model Samsung Smart TV 3D wyposażony w niezakrzywioną matrycę typu Ultra Clear Panel, oferującą obraz w rewelacyjnej rozdzielczości UHD (3840 x 2160). Model HU7500 będzie dostępny w kilku wariantach o przekątnej ekranu – 48, 55, 65 i 75 cali,
REKLAMA
Samsung
Samsung
na których zobaczymy obraz w rozdzielczości UHD niezależnie od źródła jego przesyłania. Telewizor został wyposażony w algorytm skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, dzięki czemu ulubione programy telewizyjne czy filmy na płytach DVD zyskają nową jakość – UHD to aż cztery razy więcej szczegółów niż w standardowej rozdzielczości Full HD. Telewizor także przekonwertuje obraz 2D na 3D zapewniając dodatkowe emocje w trakcie oglądania spotkań piłkarskich lub porywających filmów akcji.

Za najlepszą jakość obrazu odpowiada szereg autorskich rozwiązań firmy Samsung. Brak cyfrowych zakłóceń zagwarantują technologie Digital Noise Filter oraz Digital Clean View, z kolei ostrość w każdej sytuacji będzie zasługą dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz Clean Motion Rate o współczynniku 1000 Hz. Zaawansowany algorytm UHD Dimming zoptymalizuje całość obrazu pod kątem dostarczenia odpowiednich czerni i kontrastu w każdym obszarze ekranu. Wszystkie wymienione rozwiązania będą działały błyskawicznie, dzięki zastosowaniu w telewizorze wydajnego, czterordzeniowego procesora.

Nowa seria telewizorów, to także nowa platforma SmartHub 2014 z odświeżonym, nowoczesnym i przejrzystym wyglądem. Za jego pośrednictwem skorzystamy między innymi z bogatej oferty aplikacji Samsung Smart TV, takich jak najbogatsza gama serwisów oferujących wideo na życzenie, stacji radiowych czy aplikacji informacyjnych. Wbudowana karta sieciowa z opcją WiFi Direct pozwoli nam nie tylko połączyć telewizor z Internetem, ale także z innymi urządzeniami zarejestrowanymi w domowej sieci lokalnej. Dzięki temu skorzystamy chociażby z najnowszej wersji aplikacji Smart View, która umożliwi nam strumieniowanie dźwięku i obrazu z urządzeń mobilnych takich jak smartfon, bezpośrednio na ekran telewizora.

Za pomocą nowej funkcjonalności Multi Screen na ekranie modelu HU7500 możliwe staje się jednoczesne wyświetlanie obrazu z aż czterech źródeł. W tym samym czasie możemy, przykładowo, oglądać telewizję, przeglądać programy Warte Obejrzenia, odtwarzać klip na YouTube i ustalać dalszą ramówkę. Funkcja ta doskonale się sprawdza gdy w jednym momencie dwie lub więcej osób potrzebują skorzystać z telewizora.

Samsung Smart TV 3D HU7500 będzie dostępny w sugerowanych cenach detalicznych:

 • UE55HU7500 – 11 499 zł
 • UE65HU7500 – 16 999 zł
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: