GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

FOKUS TV - nowy kanał edukacyjno-poznawczy dostępny w ofercie Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-25 16:27 - czytano: 432 razy - dodaj komentarz
FOKUS TV - nowy kanał edukacyjno-poznawczy dostępny w ofercie Netii W poniedziałek, 28 kwietnia br., w ofercie telewizyjnej Netii pojawi się nowy kanał edukacyjno-poznawczy dla całej rodziny – Fokus TV. To powszechnie dostępny, polski kanał tematyczny, który poszerzy ofertę telewizyjną Grupy Netia, w tym rewolucyjną ofertę Telewizji Osobistej. Od teraz składać się ona będzie z aż 178 kanałów w tym 58 w jakości HD. Pod koniec zeszłego roku, Netia - w ramach nowej, przełomowej oferty pakietów tematycznych Telewizji Osobistej - zaoferowała swoim klientom m.in.
REKLAMA
„Sport i Emocje”, zawierający 14 kanałów (w tym aż 7 w jakości HD), a wśród nich TVP Sport, Polsat Play, DTX, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer oraz pakiet „Wiedza i Odkrycia”, który zawiera 9 kanałów tematycznych (z czego 6 w jakości HD), takich jak BBC Knowledge, Discovery Channel HD, Discovery Science, History HD, czy National Geographic Channel.

Od 28 kwietnia br. Netia wzbogaci swoją ofertę telewizyjną o kolejny kanał tematyczny, Fokus TV, o profilu edukacyjno-poznawczym, którego program skierowany jest do całej rodziny. Dostępny on będzie na kanale 40 m.in. w Pakiecie Komfortowym oraz w pakiecie „Na start” w ramach nowej oferty Telewizji Osobistej. Dostępny będzie również we wszystkich pakietach na IPTV Netii (kanał 124) oraz w Pakiecie Domowym IPTV Dialogu (kanał 119).

Głównym celem Fokus TV jest przekazywanie wiedzy poprzez zabawę oraz w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Oferta składa się z programów o charakterze edukacyjnym, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W pasmach codziennych znajdzie się oferta zarówno dla dzieci i młodzieży (filmy i bajki, których głównym celem jest edukacja i rozrywka), jak i dla dorosłych (m.in. poradnikowe pasmo kobiece i programy dla mężczyzn składające się programów kryminalnych, szokujących dokumentów czy filmów przedstawiających sporty ekstremalne).
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: