GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Najlepsze aplikacje za darmo na Samsung GALAXY S5

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-25 16:24 - czytano: 504 razy - dodaj komentarz
Najlepsze aplikacje za darmo na Samsung GALAXY S5 Koniec ze słabym oprogramowaniem dołączanym do urządzeń mobilnych. Samsung GALAXY S5 został wyposażony w pokaźny zbiór aplikacji zapewniających najlepsze usługi i najwyższej jakości treści. Naprawdę za darmo i naprawdę produkcje z najwyższej półki. Dzięki współpracy z wydawnictwami i firmami produkującymi oprogramowanie udało się nareszcie stworzyć ofertę, w której każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
REKLAMA
Nowoczesne smartfony, takie jak Samsung GALAXY S5 to prawdziwi osobiści asystenci – dzięki bezpiecznej autoryzacji biometrycznej, w mgnieniu oka zapłacimy rachunek czy kupimy przedmiot znajdujący się na drugiej półkuli. Dzięki urządzeniu zadbamy o sylwetkę, zrzucimy zbędne kilogramy, a w chwilach odpoczynku czy domowego relaksu czas umili nam jeden z 30 milionów utworów muzycznych. Najnowsze aplikacje wchodzące w pakiet dla GALAXY S5 ułatwią życie w wielu istotnych obszarach:

Zdrowe życie

Przyszli posiadacze Samsung GALAXY S5 otrzymają zestaw kilkudziesięciu najnowocześniejszych wersji aplikacji stworzonych z myślą o jednym – aby żyło się nam zdrowiej, wygodniej i bardziej ekscytująco. Zdrowiej? Tak! - dzięki takim aplikacjom jak S Health, Endomondo, RunKeeper czy Skimble, które nie tylko policzą ile kroków wykonaliśmy w ciągu całego dnia, oszacują, ile spaliliśmy w ten sposób kalorii, a nawet dostarczą zestaw ćwiczeń odpowiednich dla naszych potrzeb.

Informacje z kraju i ze świata

Nowoczesne, aktywne życie wymaga, aby być dobrze poinformowanym. Nasz smartfon wyświetli nam najświeższe wiadomości z kraju i świata (dzięki aplikacji Newsweek i Rzeczpospolita). Właściciele GALAXY S5 potrzebujący być na bieżąco z wydarzeniami gospodarczymi z pewnością będą korzystać z E-Kiosku, w którym czekać na nich będą za darmo, przez trzy miesiące elektroniczne wydania magazynów Bloomberg i Parkiet.

Proste finanse

Smartfon zadba też o finanse – biznesmenów, studentów czy każdej zapracowanej osoby. Najnowocześniejsza wersja aplikacji PayPal, umożliwiająca dokonywanie płatności online, współpracuje z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w Samsung GALAXY S5. Dzięki temu, bez konieczności wpisywania hasła do konta, będziemy mogli szybko i w prosty sposób kupić przedmioty, pożyczyć pieniądze znajomym czy zapłacić rachunek.

Doskonała rozrywka
Ponad 30 milionów utworów w doskonałej jakości, dostępnych bez opłat i reklam to wyjątkowy prezent, który otrzymają przyszli właściciele Samsung GALAXY S5. Przez sześć miesięcy, bezpłatnie będą mogli cieszyć się i inspirować muzyką z całego świata bez względu na to gdzie są – w domu, w podróży czy na siłowni, dzięki usłudze Deezer Premium +.

Nowoczesny smartfon stał się narzędziem codziennego użytku, które pomaga w pracy, w domu czy w aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Jednak dopiero dzięki aplikacjom, smartfon będzie mógł uczynić nasze życie bardziej ekscytującym, wygodniejszym i zdrowszym!
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: