GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZyXEL zwiększa sprzedaż kontrolerów WLAN dzięki bezpłatnej aktualizacji oprogramowania

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-23 17:26 - czytano: 602 razy - dodaj komentarz
ZyXEL zwiększa sprzedaż kontrolerów WLAN dzięki bezpłatnej aktualizacji oprogramowania Aktualizacja oprogramowania do najlepiej sprzedającego się kontrolera, wprowadza obsługę do 64 punktów dostępowych oraz funkcje klasy enterprise. Tym samym model NXC2500 oferuje partnerom jeszcze większy potencjał, umożliwiający zwiększanie zysków ze sprzedaży urządzeń WLAN. ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, bazując na wzroście sprzedaży kontrolerów urządzeń bezprzewodowych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wprowadza rozbudowaną wersję
REKLAMA
ZyXEL
ZyXEL
oprogramowania dla popularnego modelu NXC2500.

Liczba obsługiwanych punktów dostępowych wzrosła z 24 do 64 a urządzenie zostało wyposażone w zestaw nowych funkcji takich jak meshing, self-healing, client steering i Enhanced Dynamic Channel Selection. Dzięki temu zwiększono wydajność, zoptymalizowano zasięg i zredukowano koszty obsługi i zarządzania urządzeniem. W pełni zintegrowana funkcjonalność ZyMesh optymalizuje przepustowość i poszerza możliwości instalacji WiFi, zwiększając jej niezawodność oraz stabilność. Funkcja „self-healing” umożliwia automatyczną konfigurację WLAN i dynamiczne doprowadzanie zasięgu z sąsiednich punktów dostępowych, jeśli jedno z urządzeń zawiedzie lub zostanie wyłączone.

Aktualizacja pomoże firmie ZyXEL utrzymać zdecydowany wzrost sprzedaży dedykowanych kontrolerów. Sprzedaż rośnie, ponieważ coraz więcej klientów szuka sposobu na rozbudowę sieci wraz z opcją zarządzania. Oferując doskonałą wydajność, potężny zestaw funkcji oraz gwarancję zwrotu z inwestycji, model NXC2500 jest najbardziej atrakcyjną opcją dla klientów biznesowych, poszukujących możliwości rozbudowy sieci i optymalizacji wydajności użytkowników.

- Sprzedaż modelu NXC2500 rosła stopniowo od momentu wprowadzenia go do oferty wiosną poprzedniego roku. Klienci zaczynają rozbudowywać swoje sieci i zwiększają ilość instalowanych punktów dostępowych. Gęstość instalowanych urządzeń dla połączeń WiFi ma dziś większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to popyt na dedykowane kontrolery i jak się okazało model NXC2500 stał się bardzo popularnym wyborem.” – mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager ZyXEL Communications.

ZyXEL odnotował szczególne zainteresowanie kontrolerem w sektorach usług hotelarskich i wypoczynkowych, w edukacji, usługach profesjonalnych oraz w sektorze detalicznym. Powodem są trendy BYOD i IoT, które wymuszają wzrost instalacji urządzeń dostępowych. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, sprzedaż kontrolerów WLAN w Europie wzrosła o 130% w porównaniu z poprzednim rokiem. Zwiększyła się również sprzedaż punktów dostępowych. ZyXEL staje się coraz bardziej rozpoznawalny, jako dostawca specjalistycznych sieciowych rozwiązań do komunikacji bezprzewodowej.

- Wraz z NXC2500 resellerzy mogą liczyć na znaczny wzrost zysków, twierdzi Norbert Ogłoziński. -Z większymi możliwościami i funkcjami zarządzania NXC2500 jest konkurencyjny dla każdego kontrolera dostępnego aktualnie na rynku. Rozbudowana obsługa do 64 punktów dostępowych oznacza, że jest to dedykowane rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. A zaawansowane funkcje takie jak self-healing, client steering i meshing czynią kontroler NXC2500 prawdziwym rozwiązaniem klasy enterprise wraz, z którym partnerzy ZyXEL mogą konkurować z dowolnym producentem urządzeń bezprzewodowych w zakresie każdego rozwiązania biznesowego. Dodatkowo dzięki narzędziu planowania możliwa jest optymalizacja rozmieszczenia i konfiguracji każdego jednego punktu dostępowego i pewność, że klient otrzyma możliwie najlepszą wydajność i korzyść z wdrażanej infrastruktury bezprzewodowej. To świetna okazja, umożliwiająca wyróżnienie się na tle konkurencji. Dla zarejestrowanych na stronie partnerów i resellerów, aplikacja jest całkowicie za darmo.

Podobnie jak wszystkie produkty bezprzewodowe i przełączniki sieciowe marki ZyXEL, model NXC2500 objęty jest dożywotnią gwarancją, zapewniając zwrot z inwestycji. Bezpłatne narzędzie WLAN Optimizer Tool można wykorzystać do wyznaczania idealnej lokalizacji punktów dostępowych ZyXELa zarządzanych z poziomu kontrolera NXC2500. Aplikacja automatycznie wykrywa kontroler oraz punkty dostępowe i zbiera informacje, które instalator może wykorzystywać do konfiguracji oraz optymalizowania lokalizacji punktów dostępowych. Po zainstalowaniu, aplikacja może być połączona z kontrolerem NXC2500 w celu gromadzenia statystyk pobieranych z zarządzanych punktów dostępowych.

Cena NXC 2500 sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to 413 EURO (około 1734 PLN)

Urządzenie można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, eD'system, RRC czy Veracomp.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: