GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Największe pakiety danych i elastyczne taryfy – nowa oferta blueconnect w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-15 17:42 - czytano: 1880 razy - dodaj komentarz
Największe pakiety danych i elastyczne taryfy – nowa oferta blueconnect w T-Mobile Rusza nowa oferta internetu mobilnego w T-Mobile. Nowe taryfy blueconnect dla klientów indywidualnych oferują największe na rynku pakiety danych w atrakcyjnych, elastycznych opcjach abonamentowych. T-Mobile wprowadził dziś nową ofertę internetu mobilnego. Dziewięć taryf blueconnect z dużymi pakietami danych oraz nowoczesnymi modemami lub routerami gwarantuje dostęp do szybkiego internetu w ramach najlepszej na polskim rynku sieci.
REKLAMA
Oferta cechuje się dużą elastycznością. Taryfy dostępne są w dwóch opcjach abonamentowych (12 i 24 miesiące). Dłuższy abonament przekłada się na większy pakiet danych do wykorzystania każdego miesiąca. W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem mobilnym lub z routerem stacjonarnym 3G idealnym do użytku domowego.

Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne warunki - większe pakiety danych w każdej z taryf nowej oferty blueconnect.

Oferta dla mobilnych – bez urządzenia
W ramach abonamentu za 19,99zł, przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, klienci otrzymują 3GB transferu. Podpisując kontrakt na 24 miesiące, za tę samą kwotę abonamentu, T-Mobile oferuje dwukrotnie większą paczkę danych do wykorzystania.

W podobny sposób zaprojektowano pozostałe 9 taryf w ramach blueconnect bez urządzenia – każda kolejna kosztuje o 10zł więcej i oferuje większy pakiet danych. Taryfa z największym limitem transferu kosztuje 99,99zł miesięcznie i oferuje dostęp do 70 lub 90GB transferu.

Oferta dla mobilnych – z routerem lub modemem
Oferta blueconnect z modemem lub routerem mobilnym to zestaw taryf oferujących od 2 do 70GB transferu miesięcznie. Podobnie jak w przypadku opcji bez urządzenia, tak i tu klienci mogą dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające ich potrzebom – umowę na 12 lub 24 miesiące oraz jedną z 8 taryf różniących się pakietem danych i kwotą miesięcznych zobowiązań. Nowoczesny modem lub router mobilny dostępne będą od złotówki w ramach umowy na 24 miesiące lub 49zł przy kontrakcie na 12 miesięcy.  

Szybki Internet w domu z blueconnect w T-Mobile
T-Mobile przygotowało także zestaw taryf dla klientów szukających niezawodnego dostępu do szybkiego internetu w domu. Oferta blueconnect Internet dla domu z routerem stacjonarnym Huawei B683 to siedem taryf zróżnicowanych pod względem kwoty miesięcznych zobowiązań i pakietów danych do wykorzystania. Za 39,99 miesięcznie klienci otrzymają 6GB transferu danych. Najwyższa z taryf oferuje aż 70GB transferu za 99,99zł miesięcznie. Oferta internetu dla domu dostępna jest w zobowiązaniu na 30 miesięcy.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: