GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Super sprzęt Sony w ofercie Plusa - PlayStation4 i 3 oraz zegarek SmartWatch2

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-15 17:37 - czytano: 794 razy - dodaj komentarz
Super sprzęt Sony w ofercie Plusa - PlayStation4 i 3 oraz zegarek SmartWatch2Od 15 kwietnia w ofercie sieci Plus pojawią się super sprzęty, które z pewnością mogą stać się wspaniałymi prezentami komunijnymi! Najnowszej generacji konsola do gier Sony PlayStation4, znana i niezawodna wcześniejsza konsola Sony PlayStation3 oraz zegarek Sony SmartWatch2 to obiekty marzeń zarówno dzieci, młodzieży, jak i wielu dorosłych. Będą one dostępne dla wszystkich klientów w specjalnych zestawach ze smartfonem.
REKLAMA
Konsole będą dostępne również w zestawie z domowym routerem LTE, dzięki czemu można cieszyć się wszystkimi ich funkcjami związanymi z dostępem do Internetu.

Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system do gier, jak Sony PlayStation4. Najnowsza konsola japońskiego koncernu to najlepsze miejsce do grania, a aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. System konsoli PS4 zapamiętuje styl gry i intuicyjnie personalizuje materiały proponując te najczęściej wykorzystywane. Nowy kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK4 oraz możliwość dzielenia się ze znajomymi najlepszymi momentami w grze to dodatkowe zalety konsoli jeszcze bardziej potęgujące niesamowite wrażenia z jej użytkowania. Dodatkowo aplikacja PlayStation App umożliwia połączenie z konsolą PS4 za pomocą smartfonu lub tabletu. Do konsoli dołączona została gratis gra.

Konsola Sony PlayStation4 jest dostępna w dwóch zestawach:
 •     ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,
 •     z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.
W nowej ofercie Plusa dostępna jest także konsola PlayStation3 w zestawie z dwiema grami. PS3to najlepsze gry w jakości HD, odtwarzacz Blu-Ray i DVD, kontroler ruchu PlayStation Move zapewniający niezapomniane wrażenia z gry i wyśmienitą rozrywkę, a dodatkowe funkcje sieciowe pozwolą na stały kontakt ze znajomymi  i gry online. Konsola jest wyposażona w twardy dysk 500 GB.

Konsola Sony PlayStation3 jest dostępna:
 •     w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,
 •     w zestawie z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.
Zegarek to tradycyjny i wciąż najpopularniejszy prezent na komunię, a w czasach otaczających nas super nowoczesnych technologii może to być również gadżet, którego wszyscy wokół będą zazdrościli. Taki jest właśnie zegarek Sony SmartWatch2, czyli idealne bezprzewodowe akcesorium do smartfonu z systemem Android. Zegarek ten komunikuje się przez Bluetooth z telefonem i pokazuje wszystkie przychodzące na telefon powiadomienia. Na zegarku można sprawdzić wiadomości SMS i e-mail, kalendarz, rejestr połączeń, Facebooka, Twittera, Gmaila i wiele innych informacji. Można też używać go jako pilota do telefonu i wykonywać oraz odbierać połączenia.

Zegarek Sony SmartWatch2 jest dostępny w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament.
Źródło: Plus
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: