GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Komisja Europejska zaakceptowała przejęcie GTS Central Europe przez Deutsche Telekom

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-15 17:10 - czytano: 634 razy - dodaj komentarz
Komisja Europejska zaakceptowała przejęcie GTS Central Europe przez Deutsche Telekom Dzisiaj Deutsche Telekom uzyskał wymaganą zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie GTS Central Europe (GTS). Przejęcie zostało ogłoszone w listopadzie 2013 roku i teraz zostanie zakończone bez dodatkowych warunków. Transakcja będzie sfinalizowana w nadchodzących tygodniach. GTS jest jednym z wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych opartych o infrastrukturę w Europie Środkowej i Wschodniej, jak również posiada szeroki wachlarz usług przeznaczonych dla klientów biznesowych.
REKLAMA
- Jesteśmy zadowoleni, że możemy teraz zakończyć transakcję i rozpocząć integrację GTS. To idealnie pasuje do naszej strategii budowania ogólnoeuropejskiej sieci i wzmacnia naszą pozycję w usługach dla biznesu i klientów międzynarodowych. Co więcej, pozwoli nam na oferowanie kompleksowych usług najwyższej jakości wszystkim naszym klientom hurtowym-  powiedziała Claudia Nemat, Członek Zarządu Deutsche Telekom odpowiedzialna za zarządzanie europejskimi spółkami Grupy oraz technologię.

- Ta decyzja rozwiewa wszelkie wątpliwości, jakie mogli mieć klienci i pracownicy. Oczywiście będziemy ich informowali w najbliższych tygodniach o kolejnych krokach związanych z integracją. Jesteśmy absolutnie przekonani, że to zjednoczenie będzie stanowiło wartość dodaną dla wszystkich w nie zaangażowanych.-  Powiedział Danny Bottoms, Członek Zarządu GTS.

GTS jest jednym z wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych opartych o infrastrukturę w Europie Środkowej i Wschodniej, jak również posiada szeroki wachlarz usług przeznaczonych dla klientów biznesowych. W 2013 roku GTS osiągnął przychody na poziomie 337 milionów euro i EBITDA w wysokości 88 milionów euro bez uwzględnienia aktywów na Słowacji, które pozostaną własnością sprzedającego zgodnie z warunkami transakcji.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: