GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

KAZAM Q4.5 - 4 rdzeniowy procesor w dobrej cenie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-11 18:15 - czytano: 957 razy - dodaj komentarz
KAZAM Q4.5 - 4 rdzeniowy procesor w dobrej cenieKAZAM dynamicznie rozwijający się europejski producent telefonów komórkowych: tradycyjnych oraz smartfonów, przedstawia kolejne urządzenie, jakim jest smartfon KAZAM Q4.5. Obsługa dwóch kart SIM, system operacyjny Android 4.2.2, czytelny wyświetlacz z IPS oraz czterordzeniowy procesor zadowolą swoich nabywców. KAZAM posiada w swojej ofercie szeroki wybór modeli. Model KAZAM Q4.5 to urządzenie idealnie wpasowujące się w modny ostatnio trend modeli premium mini o
REKLAMA
KAZAM Q4.5
KAZAM
zaawansowanych parametrach.Tak wyposażony telefon pozwala na pełne wykorzystanie dobrodziejstwa jakie dostajemy razem z platformą Google Android, tutaj w wersji Jelly Beam 4.2.2. Wydajny procesor 4-rdzeniowy 1.3GHz i szybka pamięć RAM 1GB, to oznaka, że poradzi sobie z każdą grą i aplikacją oraz będzie działał płynnie. Czytelny wyświetlacz z technologią IPS będzie perfekcyjnie odwzorowywał kolory i wabił Twoje oczy.

Jak każdy smartfon z rodziny KAZAM, także Q4.5 jest wyposażony w jednoczesną obsługę dwóch kart SIM.  Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają oddzielny numer służbowy i prywatny. Co więcej, Dual SIM jest doskonałym udogodnieniem dla osób podróżujących, które chcą uniknąć wysokich opłat za roaming i korzystać z tańszych rozmów lub transmisji danych używając karty lokalnego operatora.

Dodatkowo aparat główny 8MPix z Autofocusem i funkcją HDR plus 2Mpix aparat przedni, pozwalają uwiecznić najważniejsze momenty z życia w pamięci urządzenia jak i na swobodne prowadzenie wideokonferencji. Aby korzystać z funkcji jakie daje telefon potrzebujemy wytrzymałej baterii. Nowy model smartfona wyróżnia się wydajną, wyjmowaną baterią o pojemności 1800mAh i zastosowaniu procesora firmy Mediatek, który charakteryzuje się niskim poborem energii nawet podczas pracy z maksymalną wydajnością.

Smartfon KAZAM Q4.5 jest idealnym przykładem urządzenia, w którym najnowsza technologia łączy się z nowoczesnym designem. Wygląd smartfona charakteryzuje elegancka i ponadczasowa czerń, która podkreślająca wysoką jakość urządzenia.

Cena: 679zł
Źródło: Kazam
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: