GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Bogactwo aplikacji - nowy app store Prestigio

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-10 18:01 - czytano: 4926 razy - komentowano: 2 razy
Bogactwo aplikacji - nowy app store PrestigioMarka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, pracuje nad udostępnieniem użytkownikom swoich urządzeń nowej platformy z aplikacjami. Z poziomu MultiPada lub smartfona Prestigio można będzie pobrać specjalnie wyselekcjonowane „apki” w kategoriach tematycznych, takich jak nawigacja, rozrywka, biuro, multimedia i wiele innych.
REKLAMA
Prestigio PAP7500
Prestigio
Prestigio sprzedało globalnie ponad trzy miliony tabletów z linii MultiPad oraz prawie dwa miliony smartfonów MultiPhones. Gdy dodać do tego wyniku znaczną ilość czytników e-książek z systemem Android oraz samochodowych urządzeń multifunkcyjnych opartych na Androidzie okaże się, że sprzęty Prestigio funkcjonują w wielu gospodarstwach domowych. To z kolei implikuje potrzebę korzystania z różnorodnych aplikacji, które usprawniają pracę z mobilnymi urządzeniami i gwarantują niezapomnianą rozrywkę.

- Zawsze dbaliśmy o dostarczanie wartościowego kontentu użytkownikom naszych urządzeń. Wystarczy wspomnieć wirtualną bibliotekę prestigioplaza i inne nasze autorskie rozwiązania – eReader App, Prestigio Health Care czy MultiCloud. Dzięki umowom licencyjnym z wiodącymi dostawcami oprogramowania możemy też zaoferować darmowe, bądź trialowe wersje wielu komercyjnych programów, takich jak Navitel, McAfee czy Office Suite Pro. Teraz wszystkie aplikacje będą dostępne w jednym miejscu, tak aby można je było w mgnieniu oka pobrać i zainstalować – podkreśla Andrzej Zalewski z firmy Asbis.

Nowa platforma z aplikacjami jest odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania użytkowników. Będzie to narzędzie łatwe w obsłudze, intuicyjne i przejrzyste graficznie. Dzięki temu znalezienie przydatnej aplikacji odbywać się będzie sprawnie, a proces instalacji przebiegnie błyskawicznie.
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Ja tez ostatnio wyczytałem że aplikacja jest już dostępna, pobrałem i jestem na etapie testów, jak na razie sprawdza się bardzo dobrze.
2014-05-10 17:34
~alec
z aplikacji dla kierowców mam juz iCoyote, fajnie że Prestigio mają własną chmurkę :) bardzo pomocne
2014-04-16 22:59
~Monic
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: