GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Uzupełnij konto w biletomacie ASEC i zyskaj 40 procent doładowania w Orange

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-09 16:47 - czytano: 1643 razy - dodaj komentarz
Uzupełnij konto w biletomacie ASEC i zyskaj 40 procent doładowania w OrangeWraz z początkiem kwietnia wystartowała wyjątkowa promocja „Kwietniowe Doładowania” skierowana do użytkowników telefonów Orange na kartę. Święta Wielkanocne to czas w którym kontaktujemy się ze sobą częściej, wysyłając wzajemne życzenia. Właśnie z myślą o osobach, które cenią sobie kontakt z bliskimi, szczególnie w święta, sieć Orange dodaje bonus – 40 procent do doładowania zakupionego w żółto-niebieskich biletomatach ASEC.
REKLAMA
Dostawcą usługi doładowań telefonów na kartę jest epay Polska. Promocja potrwa do końca miesiąca br.

Wielkanoc to czas kiedy spotykamy się przy stole i prowadzimy wielogodzinne rozmowy. Nierzadko jednak ze względu na duże odległości dzielące członków rodziny czy znajomych, spotkania zastępujemy rozmową telefoniczną. Dzięki kwietniowej promocji doładowań w Orange na kartę, użytkownicy tej sieci mogą przy zakupie doładowania w biletomacie ASEC otrzymać 40 proc. bonus w postaci dodatkowych środków na rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Co należy zrobić, aby otrzymać bonus?
Otrzymanie dodatkowych 40 procent kwoty doładowania wymaga wcześniejszego zgłoszenia udziału promocji (przed doładowaniem telefonu), poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści BONUS na numer 817. Następnie, należy jedynie doładować konto telefoniczne w Orange na kartę w dowolnym biletomacie należącym do sieci ASEC. Bonus jest dostępny dla następujących kwot doładowań: 25, 40, 50, 100 lub 200 zł. Dodatkowe środki w postaci 40 procent nominału danego doładowania wpłyną na konto użytkownika w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji. Ewentualna rezygnacja z udziału w promocji możliwa jest poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści STOP pod numer 817.

Gdzie znajdują się biletomaty ASEC?
Żółto-niebieskie urządzenia dostępne są na terenie Warszawy i okolic wyłączenie w miejscach o wzmożonym natężeniu ruchu pieszych. Są to głównie punkty przesiadkowe takie jak dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe. Lokalizacja biletomatów ASEC umożliwia błyskawiczny zakup doładowania telefonu przykładowo w oczekiwaniu na autobus czy tramwaj. Charakterystyczne barwy maszyn sprawiają, że nie sposób ich nie zauważyć.
Źródło: Euronet
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: