GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Neostrada tańsza, z prezentem lub mobilnym internetem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-08 17:33 - czytano: 1490 razy - dodaj komentarz
Neostrada tańsza, z prezentem lub mobilnym internetemW wiosennej ofercie przygotowaliśmy trzy możliwości kupienia Neostrady w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Przede wszystkim szybki domowy internet bez limitów można dostać w niższej cenie. Natomiast ci, którzy wolą do usługi dodać sobie np. tablet, drukarkę, czy nawigację, zapłacą za nie symboliczną złotówkę. Z kolei dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci zawsze i wszędzie, przygotowaliśmy internet domowy i mobilny w atrakcyjnym pakiecie Internet Tu i Tam.
REKLAMA
Internet Tu i Tam to absolutna nowość w ofercie Orange Polska i odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej chcą korzystać z internetu wszędzie tam, gdzie przebywają, ale jednocześnie nie chcą płacić dużo więcej. Pakiet będzie dostępny jeszcze w kwietniu i będzie się składał z Neostrady w wybranej opcji prędkości oraz internetu mobilnego Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych do wykorzystania. Wszystko to w jednej, korzystnej cenie. Przykładowo, Internet Tu i Tam z Neostradą o prędkości do 10 Mb/s oraz internetem mobilnym z pakietem 5 GB, będzie dostępny za jedynie 69,90 zł z VAT miesięcznie. Ponadto, kupując Internet Tu i Tam, klienci otrzymają aż 2 prezenty - tablet i router 3G po złotówce każdy.

Prezentami mogą się cieszyć także wszyscy, którzy skorzystają z promocji Wybierz gadżet. Kupując Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z TV lub FunPacka w dowolnej opcji prędkości, mogą wybrać za 1 zł jedno z 5 urządzeń. Do wyboru: tablet, drukarka, dysk przenośny, wideo rejestrator i nawigacja.    

Kolejna propozycja to niższe ceny Neostrady. Teraz szybki i nielimitowany domowy internet o prędkości do 80 Mb/s kosztuje tylko 59 zł z VAT miesięcznie, czyli tyle samo co opcja do 20 Mb/s. Mniejszy abonament obowiązuje przez cały czas trwania umowy.

Obniżamy także ceny pakietów, w skład których wchodzi Neostrada. Przykładowo FunPack, zapewniający wszystkim domownikom dostęp do kompletnego zestawu usług, czyli telefonu, internetu i telewizyjnej rozrywki, można kupić jedynie za 79,01 zł z VAT miesięcznie. Dodatkowo, klienci, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące i zdecydują się na korzystanie z e-faktury, będą mieli niższą opłatę aktywacyjną.

Warto pamiętać, że kupując od Orange Polska więcej niż jedną usługę, klient otrzymuje comiesięczny rabat Orange Open w myśl zasady im więcej usług, tym większy rabat. FunPack i jedna usługa mobilna to rachunek niższy o 25 zł. Natomiast by zaoszczędzić co miesiąc 10 zł. wystarczy tylko kupić np. Neostradę i mieć jedną usługę mobilną.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: