GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 19

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-08 16:37 - czytano: 651 razy - dodaj komentarz
Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 19Microsoft przedstawia najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski. Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje
REKLAMA
urządzeń: z Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

Machinarium
Laureat wielu konkursów i zdobywca nagród dla najlepszej gry przygodowej. Doceniony zarówno za fabułę jak i wykonanie graficzne. Machinarium, bo o nim mowa, podbił nie tylko serca graczy, ale i krytyków. Teraz możesz go mieć także na swoim telefonie z Windows Phone 8.

Cena: 15,49 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone, iOS, Android

Star Wars Assault Team

Star Wars Assault Team to bardzo oryginalne połączenie gry RPG oraz karcianki. Fanów gwiezdnej sagi ucieszy fakt, że akcja rozgrywa się w czasach starej trylogii. Wykonując kolejne zadania zdobywamy karty, rozwijamy te już dostępne i stajemy do walki z siłami złego imperium.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

Hexic
Hexic to propozycja dla miłośników gier logicznych. Zadaniem gracze jest odpowiednie obracanie grupą klocków, aby w efekcie końcowym tworzyły pary z pozostałymi elementami. Spora ilość plansz i trybów sprawia, że zabawy starcza na wiele godzin. Wsparcie dla usługi Xbox Live daje nam możliwości rywalizacji ze znajomymi.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1

Cal
Aplikacja Cal znacznie umili korzystanie z kalendarza za pomocą smartfona. Czytelny, dobrze zaprojektowany interfejs sprawdza się znakomicie zarówno w widoku miesiąca jak i tygodnia. Wbudowana wyszukiwarka pozwala łatwiej odnaleźć konkretne wydarzenia, a obszerny kafelek przedstawia niezbędne informacje.

Cena: 6,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Ski Jump 

Ski Jump to popularne skoki narciarskie w mobilnym wydaniu. Dzięki prostym zasadom gra powinna wciągnąć zarówno nowych graczy, jak i tych którzy spędzili wiele godzin przed komputerowym pierwowzorem. Pobierz Ski Jump i przekonaj się sam jak uzależniające są skoki narciarskie.

Cena: darmowa
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone

InstaPlace Pro
Jak zamienić zwykłe zdjęcie w ciekawą i oryginalną pamiątkę? Użyj InstaPlace Pro. Przy pomocy tej aplikacji wzbogacisz zdjęcia o dodatkowe informacje odnośnie miejsca i czasu w którym je wykonano, stylowe ramki i dodatki. Wystarczy kilka kliknięć aby efekt naszej pracy zapisać w telefonie, bądź też udostępnić znajomym za pomocą sieci społecznościowych.

Cena: 8,99 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Metro na Szpilkach  

Cyfrowa wersja darmowego magazynu dla kobiet. Trendy w modzie, porady odnośnie zakupów i zdrowego trybu życia, felietony i artykuły dotyczące różnych aspektów życia, to tylko część treści jakie czekają na czytelniczki w Metro na Szpilkach.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil

W oczekiwaniu na mistrzostwa świata w piłce nożnej, już teraz możesz pobrać wersję próbną najnowszej odsłony FIFY. Ulepszona grafika, nowe animacje oraz wiernie odwzorowane stadiony i piłkarze, pozwolą przenieść klimat Brazylijskich mistrzostw na Twoją konsolę.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Xbox 360

Batman Blackgate Deluxe
Po sukcesie na konsolach przenośnych Batman Blackgate trafił także na Xboxa 360. Wraz z ulepszoną grafiką, rozgrywką oraz innymi dodatkami, gracze otrzymują ten sam mroczny klimat. Zabawa łączy w sobie elementy skradanki, platformówki, bijatyki, a nawet gry logicznej.

Cena: 69,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: