GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Doładuj swoje konto w automatach sieci ASEC sprzedających bilety kolejowe

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-07 16:15 - czytano: 323 razy - dodaj komentarz
Doładuj swoje konto w automatach sieci ASEC sprzedających bilety kolejoweOd kwietnia br. w automatach sieci ASEC, sprzedających bilety Kolei Mazowieckich, obok sprzedaży biletów przewoźnika, dostępne są doładowania telefonów na kartę m.in. Orange, T-mobile, Heyah, Play, Plus, NJU mobile i Lycamobile. Usługę doładowań do urządzeń dostarczył epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska. Dzięki nowej formie sprzedaży doładowań klienci telefonów, szczególnie Ci podróżujący, mogą w każdej chwili uzupełnić konto i dalej cieszyć się czasem
REKLAMA
spędzonym na rozmowach z przyjaciółmi.

Ogromną zaletą automatów sprzedających bilety Kolei Mazowieckich jest ich lokalizacja i dostępność. Te wolnostojące maszyny, czynne całodobowo są usytuowane w miejscach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu podróżnych, takich jak przystanki czy stacje kolejowe. Urządzenia te można znaleźć zarówno w Warszawie, jak i w miejscowościach ościennych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego i lubelskiego. To właśnie dogodna lokalizacja tych biletomatów sprawiła, że zdecydowaliśmy dostarczyć usługę doładowania telefonów do kolejnych urządzeń należących do firmy ASEC – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Dzięki nowej formie sprzedaży doładowań klienci telefonów, szczególnie Ci podróżujący, mogą w każdej chwili uzupełnić konto i dalej cieszyć się czasem spędzonym na rozmowach z przyjaciółmi. Obsługa biletomatu jest bardzo intuicyjna, a sam proces zakupu doładowania łatwy. Na ekranie dotykowym przez cały czas wyświetlają się kolejne kroki, które należy podjąć, aby sprawnie doładować konto w telefonie. Ważny też jest fakt, że za zakupione doładowania klient może zapłacić nie tylko gotówką, ale też kartą płatniczą.
Źródło: Euronet
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: