GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Słuchawki FREESTYLE i SOUNDTRUE czyli nowe oblicze Bose

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-04 16:46 - czytano: 536 razy - dodaj komentarz
Słuchawki FREESTYLE i SOUNDTRUE czyli nowe oblicze BoseFirma Bose wprowadza na rynek trzy modele słuchawek, które łączą legendarną jakość Bose z nowym stylem marki. Słuchawki douszne FreeStyle, słuchawki nauszne SoundTrue i słuchawki wokółuszne SoundTrue zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu tego, co najlepsze: głębokiego i czystego dźwięku, wyjątkowej wygody i wytrzymałości, a teraz również większej liczby wzorów i kolorów. Słuchawki douszne FreeStyle™ oraz słuchawki nauszne i wokółuszne SoundTrue wyposażone zostały w strukturę akustyczną
REKLAMA
Bose
Bose
Bose
Bose
Bose TriPort zastosowaną w poprzednich modelach, która zapewnia głębokie basy, czysto brzmiące wysokie tony oraz płynne, wierne odtwarzanie wokalu i instrumentów. Technologia TriPort eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów, dzięki temu muzyka — każdego rodzaju — brzmi tak, jak powinna: naturalnie, realistycznie i zgodnie z nagraniem.

- Przez ponad 30 lat prowadziliśmy badania związane ze słuchawkami, podczas których przyświecał nam jeden cel: oferowanie klientom większego komfortu użytkowania — powiedział Sean Garrett, vice president Bose Noise Reduction Technology Group. - Obecnie uznana marka Bose zyskała nowe oblicze, co stanowi kolejny rozdział w historii słuchawek Bose. Przykładamy równie wielką wagę do kolorów, dopasowania i wykończenia, jak wcześniej do technologii audio, tak aby słuchawki SoundTrue i słuchawki FreeStyle były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wystarczy je założyć i wybrać playlistę, by przekonać się o tym osobiście.

Słuchawki FreeStyle i słuchawki SoundTrue są wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, który jest kompatybilny z większością modeli iPhone, iPad i iPod, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk oraz z łatwością przełączać się pomiędzy rozmowami a odtwarzaniem muzyki i innych treści dostępnych na urządzeniu mobilnym. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał zapewniający dodatkową ochronę słuchawek podczas podróży.

Słuchawki FreeStyle
Słuchawki douszne FreeStyle są dostępne w kolorach: indygo i lodowy błękit. Słuchawki zostały wyposażone w zastrzeżone końcówki Bose StayHear w trzech rozmiarach. Silikonowa końcówka zapewnia trwały kontakt z małżowiną uszną, dopasowując się do jej kształtu co zapewnia stabilność i komfort. Porty akustyczne są pokryte hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci, a kable zaprojektowano pod kątem wysokiej wytrzymałości.

 Słuchawki SoundTrue

Firma Bose oferuje słuchawki nauszne i wokółuszne SoundTrue w kolorze czarnym, białym i miętowym oraz w wariantach dwukolorowych: fioletowo-miętowym (wyłącznie słuchawki nauszne) oraz czarno-miętowym (wyłącznie słuchawki wokółuszne). Zostały one wyposażone we wzmocniony pałąk nagłowny, wyłożony miękką poduszką oraz dopasowane kolorystycznie piankowe muszle słuchawkowe, co zapewnia komfort noszenia. Słuchawki wokółuszne SoundTrue składają się na płasko, słuchawki nauszne SoundTrue również posiadają możliwość złożenia, co ułatwia ich transport. Słuchawki są lekkie i zaprojektowane pod kątem wysokiej odporności na trudy codziennego użytkowania.

Ceny i dostępność

Słuchawki douszne Bose FreeStyle będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 549 PLN; słuchawki nauszne Bose SoundTrue będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 759 PLN; a słuchawki wokółuszne Bose SoundTrue będą dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 759 PLN. Słuchawki będą dostępne od 8 maja 2014r. w sklepach Bose i u autoryzowanych dealerów Bose.
Źródło: Bose
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: