GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

iPad Air i iPad mini gotowe na szybkie sieci LTE są już dostępne w Chinach

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-03 17:42 - czytano: 1211 razy - dodaj komentarz
iPad Air i iPad mini gotowe na szybkie sieci LTE są już dostępne w ChinachFirma Apple ogłosiła, że od dziś dla klientów w Chinach dostępne są wersje iPada Air i iPada mini z wyświetlaczem Retina obsługujące szybką technologię sieciową TD-LTE*. Nowe wersje iPadów mogą łączyć się z najbardziej zaawansowanymi z istniejących obecnie sieci komórkowych i przesyłać w nich dane z fantastyczną szybkością, co dla użytkowników oznacza jeszcze większy komfort przeglądania stron WWW i pobierania poczty lub aplikacji.
REKLAMA
iPad Air
Apple
iPad Air i iPad mini z wyświetlaczem Retina w wersjach obsługujących TD-LTE są także zgodne ze standardem sieci komórkowych TD-SCDMA i podobnie jak dotychczas oferowane wersje WLAN + Cellular iPada Air i iPada mini z wyświetlaczem Retina mogą działać jako Hotspot osobisty oraz obsługują inne zaawansowane technologie komórkowe (GSM/EDGE, DC-HSDPA, HSPA+). W rezultacie klienci w Chinach mogą na iPadzie korzystać z szybkich sieci komórkowych, niezależnie od tego, na którą wersję urządzenia się zdecydują.
 
Smukły i lekki iPad Air ma przepiękny wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala. Zachwyca precyzją wykonania, waży niecałe pół kilograma, a ponieważ ramka jego ekranu jest bardzo wąska, nic nie odwraca uwagi użytkownika od wyświetlanych na nim treści. iPad mini z wyświetlaczem Retina przy przekątnej 7,9 cala mieści tyle samo pikseli, co iPad z ekranem o rozmiarze 9,7 cala. Na powierzchni o 35 procent większej niż oferowana przez tablety 7-calowe tekst osiąga idealną ostrość, a obrazy — niezwykły poziom szczegółowości. iPad Air i iPad mini z wyświetlaczem Retina mają wydajny i energooszczędny procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze klasy komputerowej, ultraszybki interfejs bezprzewodowy obsługujący sieci WLAN i szybkie sieci komórkowe na całym świecie, baterię wystarczającą aż na 10 godzin pracy bez ładowania oraz system iOS 7 z setkami wspaniałych funkcji i dostępem do ponad 500 000 aplikacji zaprojektowanych specjalnie dla iPada.
 
iPad Air z WLAN dostępny jest w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości za sugerowaną cenę detaliczną 3588 RMB w przypadku wersji 16 GB, 4288 RMB w przypadku wersji 32 GB, 4988 RMB w przypadku wersji 64 GB oraz 5688 RMB w przypadku wersji 128 GB.

iPad Air z WLAN + Cellular obsługujący TD-LTE oferowany jest teraz w Chinach równolegle z dotychczasowymi wersjami iPada Air WLAN + Cellular za sugerowaną cenę detaliczną 4488 RMB w przypadku wersji 16 GB, 5188 RMB w przypadku wersji 32 GB, 5888 RMB w przypadku wersji 64 GB i 6588 RMB w przypadku wersji 128 GB. iPad mini z wyświetlaczem Retina i interfejsem WLAN dostępny jest w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości za sugerowaną cenę detaliczną 2888 RMB w przypadku wersji 16 GB, 3588 RMB w przypadku wersji 32 GB, 4288 RMB w przypadku wersji 64 GB oraz 4988 RMB w przypadku wersji 128 GB. iPad mini z wyświetlaczem Retina i interfejsem WLAN + Cellular obsługujący TD-LTE oferowany jest teraz w Chinach równolegle z dotychczasowymi wersjami iPada mini z wyświetlaczem Retina i interfejsem WLAN + Cellular za sugerowaną cenę detaliczną 3788 RMB w przypadku wersji 16 GB, 4488 RMB w przypadku wersji 32 GB, 5188 RMB w przypadku wersji 64 GB i 5888 RMB w przypadku wersji 128 GB.

Ponadto w ofercie dostępny jest iPad z wyświetlaczem Retina — najbardziej przystępny cenowo iPad z ekranem o przekątnej 9,7 cala. Oferowany jest w kolorze czarnym lub białym za sugerowaną cenę detaliczną 2888 RMB w przypadku wersji 16 GB WLAN i 3788 RMB w przypadku wersji 16 GB WLAN + Cellular.

Natomiast oryginalny iPad mini w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości oferowany jest za 2098 RMB w przypadku wersji 16 GB WLAN i 2988 RMB w przypadku wersji 16 GB WLAN + Cellular. W Chinach wszystkie modele iPada można kupować w sklepach detalicznych Apple, internetowym sklepie Apple Store  i u wybranych autoryzowanych sprzedawców Apple.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: