GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HTC One (M8): studium przełomowego stylu i wydajności

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-02 13:55 - czytano: 775 razy - dodaj komentarz
HTC One (M8): studium przełomowego stylu i wydajnościHTC - Światowy lider w dziedzinie designu, przedstawił telefon HTC One (M8) - nową generację flagowego produktu z 2013 roku, w której udało się połączyć wysokiej jakości design ze zwiększoną wydajnością. Wytworzony z jednego kawałka aluminium, nowy HTC One (M8) (dostępny w odcieniach Spiżowa Szarość, Lodowe Srebro oraz Bursztynowe Złoto) ukazuje dbałość o każdy szczegół, pasję i innowacyjność.
REKLAMA
HTC One (M8)
HTC
To właśnie one zapewniły pierwszej generacji HTC One (M7) prestiżową nagrodę iF Design, przenosząc tym samym każdy aspekt designu i wydajności w 2014 roku na jeszcze wyższy poziom.

Wyposażony w wysokiej rozdzielczości 5-calowy ekran o wyrazistych kolorach został otoczony metalową osłoną z subtelną, matową tylną częścią obudowy wykonaną z aluminium. Nowy HTC One (M8) idealnie współgra z luksusowym wyposażeniem domu, wspaniałą biżuterią oraz precyzyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które znaleźć można również w najnowszych samochodach. Zwężane krawędzie oraz delikatne kształty sprawiają, że telefon idealnie wpasowuje się w dłoń.

Najwyższej klasy design to nie wszystko – nowy HTC One (M8), oprócz idealnej obudowy, reprezentuje sobą także zaawansowaną technologię oraz oprogramowanie, które nadaje telefonowi szósty zmysł i sprawia, że aparat staje się łatwy i intuicyjny w użyciu. Funkcja Motion Launch obejmuje pełną gamę czujników automatycznie wychwytujących moment, w którym podnosisz telefon. Tym samym pozwoli Ci podświetlić ekran i odblokować go poprzez przesunięcie palcem lub podwójne stuknięcie, by od razu przejść do podstawowych opcji. Gdy telefon dzwoni, jedyne co należy zrobić, aby go odebrać, to przybliżyć aparat do ucha bez dotykania ekranu.

Użycie kolorowych motywów, wyraźnie odróżniających aplikacje o odmiennych kategoriach (takich jak: produktywność, wiadomości, rozrywka), umożliwia użytkownikowi łatwe przejście od pracy do odpoczynku. Oprogramowanie HTC Sense 6 przenosi zewnętrzne piękno nowego HTC One (M8) do wewnątrz telefonu. HTC BlinkFeed zostało uzupełnione o dodatkowe źródła informacji oraz kanały społecznościowe. Jeśli chcesz sprawdzić najnowsze wiadomości o celebrytrach, filmach lub zakupach, bądź po prostu zobaczyć co nowego zamieścili twoi znajomi, HTC BlinkFeed dostarczy Ci informacji w przyjemnej do czytania formie, wprost na ekran główny smartfona.

Z nowym HTC One (M8) zachwycające zdjęcia są na wyciągnięcie ręki, a wszystko to dzięki nowemu aparatowi HTC Duo Kamera z wbudowaną matrycą UltraPixel. Jest on w stanie uchwycić wspaniałe obrazy w każdym świetle, stosując całą paletę pomysłowych narzędzi, gwarantujących efekty zarezerwowane dla profesjonalnego sprzętu.

Nowe rozwiązanie UFocus umożliwi rozmycie różnych części obrazu i sprawi, że fotografowany obiekt wyróżni się w piękny, a zarazem naturalny sposób. Z kolei tryb Foregrounder zapewni wiele ciekawych filtrów w tle. Kolejnym rozwiązaniem do robienia zdjęć niemalże w jakości 3D jest funkcja Dimension Plus. Poprzez przechylenie ekranu pozwala ona na podgląd obiektu z różnych kątów widzenia. Dodatkowo można nadać zdjęciom zabarwienia typowego dla danej pory roku dzięki animacjom Seasons lub zebrać bliskie osoby na jednym zdjęciu przy użyciu funkcji Kopiuj i Wklej. Zestawienie powyższych możliwości, niespotykane dotąd w telefonii komórkowej, zostało stworzone specjalnie, aby pomóc uwolnić wyobraźnię.

Inteligentny, dwubarwny flesz sprawi, że zdjęcia robione w bardziej wymagających warunkach będą dobrze doświetlone i przedstawią naturalne odcienie skóry. Natomiast znajdujący się nad ekranem szerokokątny, 5-megapikselowy aparat umożliwi zrobienie zdjęć samemu sobie.

Dla tych, którzy cenią sobie krystalicznie czysty, wysokiej jakości dźwięk w muzyce, filmach oraz grach został zastosowany zaawansowany technologicznie system HTC BoomSound. Podwójne głośniki zamieszczone w przedniej części obudowy, nowego HTC One (M8) są o 25% głośniejsze od tych w HTC One (M7), a jakość brzmienia jakie oferują jest jeszcze wyższa.

Dostępny w Polsce od 4 kwietnia w Play , nowy HTC One (M8) ustanawia standardy w dziedzinie designu i innowacyjności w telefonach komórkowych na rok 2014.
Źródło: HTC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: