GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Efektywne zarządzanie flotą dzięki usłudze proAuto w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-02 13:30 - czytano: 622 razy - dodaj komentarz
Efektywne zarządzanie flotą dzięki usłudze proAuto w T-Mobile ProAuto to nowa usługa dla przedsiębiorców w ofercie T-Mobile, która umożliwia efektywne zarządzanie flotą pojazdów. Każdy z przedsiębiorców z całą pewnością doceni jej dużą funkcjonalność, która sprawdzi się zarówno w małej jak i większej flocie pojazdów. T-Mobile wprowadza do oferty usługę proAuto, która pozwala przedsiębiorcom na odczuwalne zwiększenie efektywności zarządzania pojazdami, dzięki monitorowaniu istotnych parametrów oraz lokalizacji.
REKLAMA
Informacje z monitorowanych pojazdów są przesyłane dzięki wykorzystaniu transmisji danych w sieci T-Mobile, niezależnie od tego, gdzie znajduje się aktualnie pojazd. Od 2 kwietnia br. usługa będzie oferowana w pierwszej kolejności obecnym klientom biznesowym T‑Mobile, pod koniec roku wszystkim klientom.

Dla przedsiębiorców niewątpliwą zaletą korzystania z usługi proAuto będzie jej funkcjonalność i uniwersalność, dzięki czemu może doskonale sprawdzić się zarówno w małej jak i dużej firmie, gdzie liczy się efektywność kosztowa. Dane analizowane w ramach prowadzonego przez klienta monitoringu oraz generowane na ich podstawie raporty pozwolą użytkownikom proAuto na lepsze dopasowanie zadań dla poszczególnych pojazdów, w odpowiedzi na niespodziewane zdarzenia lub zmieniające się warunki atmosferyczne. Poza podstawowymi funkcjami Klient znajdzie również dodatkowe, ułatwiające codzienną pracę jak np. funkcja przypominania o przeglądach technicznych, dzięki której łatwiej będzie utrzymać pojazdy we flocie w najlepszej sprawności tym samym podnosząc bezpieczeństwo użytkowników.

Usługa proAuto będzie dostępna również na promocyjnych warunkach w dwóch wariantach umowy na 24 i 36 miesięcy z abonamentem w wysokości 59 złotych netto, który obejmuje również aplikację mobilną. W przypadku umowy na 36 miesięcy opłata za urządzenie będzie wynosiła 1 złoty netto, a koszt montażu 99 złotych netto.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: