GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Punkty dostępowe ZyXEL NWA1123-AC imitujące czujniki dymu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-01 16:58 - czytano: 511 razy - dodaj komentarz
Punkty dostępowe ZyXEL NWA1123-AC imitujące czujniki dymu Montowane pod sufitem i stylizowane na „czujniki dymu” dwuzakresowe punkty dostępowe AC gwarantują wyjątkową wydajność oraz duże możliwości dla firm chcących oferować najlepsze bezprzewodowe rozwiązania dostępowe dla klientów oraz swoich pracowników. ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych oraz komunikacyjnych, wprowadza na rynek punkt dostępowy klasy biznesowej, który oferuje niespotykaną elastyczność dwóch zakresów częstotliwości, wydajność oraz dyskretną instalację.
REKLAMA
NWA1123-AC
ZyXEL
Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym migrację do najszybszego bezprzewodowego standardu 802.11ac.

Estetyczny punkt dostępowy

ZyXEL NWA1123-AC to niezawodny punkt dostępowy, który spełnia rosnące wymagania klientów dotyczące szybszych połączeń i dostarcza im wyjątkowo wysoką wydajność, funkcjonalność oraz gwarancję zwrotu z inwestycji. Wraz z wyglądem czujnika dymu, możliwością montażu pod sufitem, obsługą zasilania PoE, NWA1123-AC to doskonałe rozwiązanie dedykowane do firm, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, barów, kafejek, sklepów detalicznych, galerii handlowych, szkół, uczelni, placówek medycznych oraz do wielu innych miejsc, w których wymagana jest dyskretna i estetyczna instalacja urządzeń.

Według Macieja Hukowskiego, Sales Account Managera w ZyXEL Communications – ta ulepszona wersja modelu NWA1123 to idealny punkt dostępowy dla przedsiębiorstw poszukujących najlepszych połączeń bezprzewodowych dla swoich pracowników, klientów oraz gości odwiedzających firmę. Urządzenie to jest sprawdzonym i pewnym rozwiązaniem oraz zachowuje kompatybilność wsteczną, umożliwiającą stabilizowanie połączeń w możliwie każdej technologii WiFi.

- Rośnie świadomość użytkowników, a standard 802.11ac staje się coraz powszechniejszy, ponieważ wszystkie najnowsze urządzenia mobilne trafiają na rynek z obsługą najnowszych technologii
– mówi Maciej Hukowski.

Połączenie WiFi w całej lokalizacji
Niezależnie czy jest to firma poszukująca elastycznego dostępu do sieci w budynku o kilku kondygnacjach, czy oferująca otwarty dostęp do internetu dla każdego w miejscach takich jak sklepy, kafejki, szkoły, uczelnie, placówki medyczne – najważniejsze jest zawsze oferowanie szybkich, stabilnych i niezawodnych połączeń WiFi w całej lokalizacji.

NWA1123-AC wraz z możliwością pracy w dwóch zakresach funkcjonuje niezależnie i wydajnie, oferując wysoką elastyczność i funkcjonalność. Dodając do tego pełny zakres funkcji klasy biznes, model NWA1123-AC umożliwia wyjątkowo korzystny zwrot inwestycji dla każdej firmy poszukującej zoptymalizowanego dostępu dla pracowników lub gości.

Migracja do 802.11ac
Migracja do bezprzewodowego standardu 802.11ac to doskonała okazja dla partnerów firmy ZyXEL, twierdzi Maciej Hukowski. „Wprowadzamy na rynek model NWA1123-AC w odpowiedniej chwili i bardzo szybko osiągniemy wysoką sprzedaż tego produktu. Klienci zaczynają pytać o technologię 802.11ac, a ZyXEL posiada mocną i ciągle rosnącą renomę na rynku rozwiązań bezprzewodowych. Wraz z NWA1123-AC, resellerzy ZyXELa mogą sprostać wszystkim potrzebom swoich klientów i zwiększyć swoją atrakcyjność, oferując pomoc przy instalacji. To świetna okazja, która nie tylko pozwoli utrzymać zdobytych klientów, ale również zwiększy atrakcyjność nowej oferty.”

Publiczny access point
Estetyczne wykonanie i wysoka funkcjonalność punktu dostępowego ZyXEL NWA1123-AC w połączeniu z obsługą zasilania PoE czyni go idealnym rozwiązaniem do instalacji w obszarach publicznych, takich jak hotele, ośrodki wypoczynkowe, biura rządowe, placówki medyczne, szkoły i firmy detaliczne. Ponieważ urządzenie obsługuje dwa pasma częstotliwości, sprosta potrzebom użytkowników posiadających urządzenia mobilne z obsługą standardów 802.11ac i 802.11n, które pracują w paśmie 5GHz. Urządzenie potrafi obsługiwać wiele sieci wirtualnych, umożliwiając tym samym segmentację połączeń różnych grup użytkowników np. pracowników, klientów i gości.

Sugerowana cena i dostępność
Cena ZyXEL NWA1123-AC sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to 181 EURO. Urządzenie można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, eD'system, RRC czy Veracomp.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: