GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Nowe GigaOferty Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-04-01 16:51 - czytano: 1743 razy - dodaj komentarz
Nowe GigaOferty NetiiNetia wprowadziła nowe oferty pod nazwą GigaOferta II. Nowością są m.in. atrakcyjne promocje z umowami na zaledwie 6 lub 12 miesięcy, dostępne również na łączach światłowodowych Grupy Netia. Na atrakcyjności zyskały usługi na uwolnionych pętlach Orange Polska (LLU). Zmianie uległa również konstrukcja pakietów Canal+ Premium. W ramach GigaOferty II Netia rozpoczyna sprzedaż pod własną marką usług na sieciach ETTH oraz FTTH - PON (światłowód do domu), należących do Telefonii Dialog, spółki z
REKLAMA
Grupy Netia. Na tych łączach są obecnie w nowej ofercie dostępne te same warianty usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, co na innych łączach własnych Netii.

Dostępne warianty usług internetowych to: do 4 Mb/s, Max20, FOTON Max50/100 (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s). Ceny samego dostępu do internetu w umowach na 24 miesiące to odpowiednio: 39,90 zł, 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie.

Nowością jest natomiast dostępność wszystkich powyższych opcji w umowach promocyjnych na okres zaledwie 6 miesięcy w cenach odpowiednio: 49,90 zł, 59,90 zł oraz 69,90 zł miesięcznie. Warto przy tym zauważyć, że – w przeciwieństwie do ofert wielu konkurentów – nie wiąże się to z wyższymi opłatami aktywacyjnymi. Opłata za aktywację usługi internetowej to zaledwie 9 zł, natomiast opłata aktywacyjna za opcjonalnie dostępny router Netia Spot wynosi 70 zł.

W przypadku usług na łączach LLU Orange Polska (dawniej TP SA), dostępna jest opcja dostępu do internetu Max20 w cenie 49,90 zł.

Dodatkowym atutem oferty dostępu do internetu Netii jest nielimitowane przeglądanie stron WWW w ramach usługi Mobilnego Internetu dla wszystkich użytkowników dostępów stacjonarnych, przez cały okres trwania umowy. Usługa Mobilnego Internetu Netii z dwuzakresowym modemem Huawei 3131 bez blokady SIM i limitem 2 GB transferu, dostępna jest w cenie 25,90 zł miesięcznie.

Proste taryfy telefoniczne
Do dostępu do internetu na sieci własnej Netii oraz LLU – w cenie od 10 do 35 zł - można dokupić jeden z trzech planów telefonicznych: Lepszy Telefon 30, Do Wszystkich 200, Do wszystkich bez limitu. W ramach taryf Do Wszystkich 200 i Do wszystkich bez limitu w abonamencie zawarte są połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz połączenia międzynarodowe: stacjonarne do UE, stacjonarne komórkowe do USA i Kanady.

W ramach usługi na bazie LLU, w przypadku braku usługi telefonicznej doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł miesięcznie.

Telewizja Osobista na 12 miesięcy
Nowością w przełomowej ofercie Telewizji Osobistej jest możliwość zawarcia umowy na pakiet z TV na okres 12 miesięcy. W takim wariancie pakiet internet z Telewizją Osobistą kosztuje od 89,90 zł (internet Max20 i minimalny abonament TV). Usługa telefoniczna kosztuje dodatkowo, w zależności od wybranego planu, od 5 do 30 zł miesięcznie.

W przypadku zakupu najszybszego dostępu do internetu FOTON (do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s), cena wzrasta o 10 zł. Suma opłat aktywacyjnych przy krótszej umowie wynosi około 150 zł.

W efekcie zmiany polityki nadawcy, Canal+ Cyfrowy, zmianie uległy nazwy i konstrukcja pakietów Canal+ Premium. Od 1 kwietnia br. dostępne są warianty: Premium Sport+ (30 zł), Premium Film+ (30 zł), Premium Sport&Film+ (35 zł)

Netia wycofała też z oferty usługę HBO TV (Netia Player z usługą HBO GO). Nadal jednak w ofercie pozostaje jedna z najatrakcyjniejszych na polskim rynku oferta treści produkcji HBO – usługa HBO HD (3 kanały HBO w HD z dostępem do aplikacji HBO GO) w cenie 25 zł miesięcznie.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: